اخبار گردشگری مشهد

سامانه ” با هشت” با قرار گرفتن در دل طرح مبدا به مبدا، می تواند به عنوان راهنمای جامعی برای زائر محسوب گردد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی؛
سامانه ” با هشت” با قرار گرفتن در دل طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء، می تواند به عنوان راهنمای جامعی برای زائر محسوب گردد.

با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، دومین جلسه با مشاوران جوان حوزه زیارت برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد حسن واحدی در این جلسه گفت: از ظرفیت فکری و عملی جوانان برای خدمت بهتر به زائران حضرت علی بن موسی الرضا( علیه السلام) استقبال می کنیم.
وی با تاکید بر این که تاثیر نقش جوانان در ارتقاء خدمات مربوط به زیارت و زائران انکار ناپذیر است؛ اظهار داشت: تفکر جوانان و جوان گرایی، عاملی مهم در موتور حرکت خدمت به مردم است.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود: نظارت و ارزیابی، پژوهش، مدیریت محتوا در رسانه و فضای مجازی از جمله مقوله هایی است که جوانان می توانند با محوریت زیارت در آن ایفاگر نقش باشند.
واحدی از طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء یاد کرد و گفت: سامانه ” با هشت” با قرار گرفتن در دل طرح مزبور، می تواند به عنوان راهنمای جامعی برای زائر محسوب گردد.
وی گفت: آماده پذیرش هر نوع پیشنهاد در راستای مدیریت هر چه بهتر دهه آخر صفر از سوی جوانان هستیم.
گفتنی است؛ جلسه بعدی مشاوران جوان حوزه زیارت با محوریت تسهیل زیارت در بافت پیرامونی حرم مطهر ، بررسی راهکارها و شناسایی مشکلات و موانع آن برگزار خواهد شد.
معاون استاندار در این جلسه از تردد 40 هزار نفری زائران پیاده در جاده های استان خبر داد و گفت این تعداد در روزهای آتی روند صعودی خواهد داشت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *