اخبار گردشگری مشهد

پخش ۲۸۰۰ ساعت برنامه زنده از حرم مطهر در “رضوی تی وی”

مدیر امور فرهنگی آستان قدس رضوی، از پخش ۲۸۰۰ ساعت مراسم‌‏های حرم مطهر امام رضا(ع) در ۶ ماه گذشته از طریق درگاه اینترنتی رضوی تی وی خبر داد.

جواد هاشمی‌ اظهار داشت: در 6 ماه ابتدایی سال جاری آمار بازدیدکنندگان سایت رضوی تی وی، بیش از یک میلیون و 640 هزار نفر بوده که این میزان نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی افزود: از ابتدای سال 96 تا کنون بیش از 19 هزار مورد درخواست زیارت نیابتی و 21 هزار دلنوشته در سایت رضوی ‏تی‌‏وی ثبت شده است.

مدیر امور فرهنگی آستان قدس رضوی درباره مهم‌ترین فعالیت‌های این سایت بیان کرد: پخش مستقیم سخنرانی مقام معظم رهبری همزمان با تحویل سال، پخش همزمان برنامه‏های شکوه رضوان در دهه کرامت، شب‌‏های قدر، نمایش فیلم‌های خلاصه شده مراسم‏های حرم از مهم‏ترین فعالیت‌های سایت رضوی تی وی درنیمه اول سال جاری بوده است.

هاشمی اظهار کرد: پخش مستقیم برنامه‌های فرهنگی، مذهبی حرم مطهر رضوی از جمله جلسات ترتیل قرآن، سخنرانی، مناجات‌ها و… در این سایت در دسترس علاقه‌مندان و مشتاقان به این بارگاه قرار گرفته است و این امکان را فراهم آورده تا مخاطبان سرتاسر جهان بتوانند تصاویر زنده حرم مطهر رضوی را از طریق پایگاه اینترنتی رضوی تی وی به نشانیrazavitv.aqr.ir مشاهده کرده و با این بارگاه منور ارتباط معنوی برقرار کنند.

وی در ادامه از بازدید بیش از 5 میلیون کاربر فضای مجازی از خدمات گوناگون ارائه ‌شده در پورتال معاونت تبیغات اسلامی شامل خدمات آموزشی، تعاملی و تبلیغی در شش‌ماهه اول سال خبر داد و اظهار کرد: بیش از 83 مسابقه اینترنتی از سوی پورتال معاونت اسلامی برگزار شد که بیش از 39 هزار نفر در آن شرکت کردند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *