اخبار گردشگری مشهد

ویژه برنامه‌های شهادت امام سجاد(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: ویژه برنامه‌های بیست‌وپنجم ماه محرم‌الحرام سالروز شهادت مظلومانه امام سجاد(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی اظهار داشت: ویژه برنامه‌های بیست‌وپنجم ماه محرم‌‎الحرام سالروز شهادت مظلومانه چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت زین‌العابدین(ع) در روزهای یکشنبه و دوشنبه بیست‌و‌سوم و بیست‌وچهارم مهر ماه و در سه نوبت در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

وی افزود: این برنامه‌ها در شب و شام شهادت امام سجاد(ع) از ساعت 17:30 تا 20 و در روز شهادت آن امام همام از ساعت 10 تا 12:30 در این مکان مقدس برگزار می‌شود.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: در این برنامه‌ها حجت‌الاسلام محمد سیدآبادی، در شب و شام شهادت امام سجاد(ع) و آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در روز شهادت آن امام همام پیرامون موضوعات سبک زندگی امام سجاد(ع)، سیره علمی و عملی امام سجاد(ع) و عوامل دین‌زدایی از منظر امام سجاد(ع) به ایراد سخن می‌پردازند.

حسینی تصریح کرد: در این برنامه‌ها مداحان و ذاکران اهل بیت‌ عصمت و طهارت(ع) سیدحسین ماهرخسار، ابوذر بیوکافی و امیر اکبری در شب و شام شهادت و رضا قانع، مهدی نیکبخت و امیر عارف در روز شهادت امام سجاد(ع)، به مرثیه‌سرایی و عزاداری در وصف چهارمین پیشوای شیعیان می‌پردازند.

وی تأکید کرد: حضور در این برنامه‌ها ویژه عموم زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی بوده و حاضران ضمن عرض تسلیت به ساحت مقدس ولی نعمتمان حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) می‌توانند از این برنامه‌های فرهنگی و مذهبی بهره‌مند شوند و امیدواریم که شیعیان و ارادت‌مندان به ائمه اطهار(ع) با بهره‌گیری از برنامه‌های تدارک دیده شده سبک زندگی این بزرگواران را در زندگی خود اجرایی و عملیاتی کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *