اخبار گردشگری مشهد

طرح زمستانی نظارت بر تاسیسات گردشگری مشهد آغاز شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهدمقدس از آغاز طرح زمستانی نظارت بر تاسیسات گردشگری مشهد خبر داد.

احمد دیناری  اظهار داشت: امروز آغاز طرح زمستانی نظارت بر عملکرد و نحوه ارائه خدمات تاسیسات گردشگری مشهدمقدس آغاز شد و دومین آژانس مسافرتی امروز مورد بازرسی قرار گرفت.

رئیس اداره میراث فرهنگی مشهدمقدس تصریح کرد: بازرسان ما در این طرح آژانس‌ها و واحدهای اقامتی مورد بازرسی قرار می‌گیرند که هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر و خانه مسافر را شامل می‌شود.

دیناری با اشاره به اینکه این طرح درصدد است تا انتهای دی‌ماه امسال نظارت را ادامه دهد بیان کرد: هدف این است که عملکرد واحدهای تحت پوشش را بررسی کنیم و برنامه‌های آنان را برای ارائه خدمات به مسافران در نوروز بررسی کنیم و میزان آمادگی آن ها را نسبت سنجی کنیم.

وی با اشاره به اینکه عملکرد اداری و اجرایی این نهادها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد تصریح کرد: میزان پاسخگویی و حضور در محل از جمله اهداف این طرح است؛ همچنین هدف اصلی ما صرفاً سلبی نیست که بخواهیم نقاط ضعف را شناسایی کنیم بلکه نقاط قوت را نیز شناسایی و برای تقویت به آن ها کمک می‌کنیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی مشهد ادامه داد: برای بهبود عملکرد این نهادها راهنمایی لازم از سوی کارشناسان ما صورت می‌گیرد و امیدواریم این نظارت سبب شود که تاسیسات گردشگری ما برای ارائه خدمات در نوروز آماده‌تر باشند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *