اخبار ویزیت مشهد

کارگروه فرهنگ و زیارت در سازمان همیاری

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی؛ سید سعید و سید حمید هاشمیان؛ مدیرعامل و مسئول تحقیق و توسعه شرکت “باهشت گردشگر” به عضویت کارگروه “فرهنگ و زیارت” این سازمان منصوب شدند.
در متن این حکم آمده است:
بدین وسیله در راستای رسالت ها و وظایف سازمان همیاری شهرداری های خراسان به عنوان بازوی اجرایی استانداری و مُعین شهرداری های استان در اجرای وظایف و ارائه خدمات به شهروندان ارجمند، جنابعالی را به عضویت کارگروه “فرهنگ و زیارت” سازمان منصوب می کنم.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در ظل عنایات خاصه حضرت رضا (ع) با به کارگیری تمام همت و توان خود توأم با هماهنگی و همکاری و همدلی با سایر دستگاه های ذیربط، در پیشبرد اهداف سازمان در حوزه فرهنگ و زیارت، با رعایت اصل خدمت هر چه بهتر و بیشتر به زائران مضجع نورانی ثامن الحجج (ع) به ویژه اجرای دقیق و اصولی طرح مبداء به مبداء (زیارت گروهی زائرین حضرت رضا (ع)) موفق و مؤید باشید.
شایان ذکر است آقایان میرزایی (مدیر عامل سازمان)، نورمحمدی (قائم مقام سازمان)، شاد (مدیرکل حج و زیارت استان)، پوستچی (دستیار اجرایی مدیرعامل و دبیر کارگروه)، مهدوی (رئیس کمیسیون گردشگری سلامت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری) و عباس زاده (معاون مدیرکل دفتر روستایی) دیگر اعضای این کارگروه را تشکیل می دهند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *