اخبار گردشگری مشهد

ویژه برنامه ی با کتاب شادتری در مشهد

12665784 857 min

«با کتاب شادتری»، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی با موضوع کتاب و با مشارکت فرهنگسراها، مناطق سیزده گانه و تشکل‌های فرهنگی با نظارت انتشارات بوی شهر بهشت در مشهدالرضا (ع) برگزار می‌شود.
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: ویژه برنامه «با کتاب شادتری» به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی با موضوع کتاب و با مشارکت فرهنگسراها، مناطق سیزده گانه و تشکل‌های فرهنگی با نظارت انتشارات بوی شهر بهشت در مشهدالرضا (ع) برگزار می‌شود.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری با بیان این مطلب، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب، ۱۶ عنوان برنامه در سطح محلات و مناطق مختلف شهر و کانون‌های فرهنگی برگزار می‌شود که محوریت آن کارگاه‌هایی آموزشی، دورهمی‌های فرهنگی و خوانش، اکران شهری، تجهیز و توسعه کتابخانه‌ها و مسابقه خواهد بود.
وی ادامه داد: بر مبنای این گزارش، جشن کتاب و کتابخوانی به صورت یکپارچه در مناطق سیزده‌گانه شهرداری توسط ادارت فرهنگی و اجتماعی، تشکل‌های فرهنگی و فرهنگسرا‌ها برگزار خواهد شد.
همچنین اکران طرح‌های گرافیکی در بیلبورد و استرابورد‌های شهری جمله اقدامات هفته کتاب خواهد بود.
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: اجرای مسابقه بزرگ قهرمان محله من، برگزاری مسابقه کتابخوانی خوانش کتاب و مسابقه کتابخوانی ویژه خانواده شهرداری که از طریق اتوماسیون اداری برگزار می‌شود از جمله مسابقه‌های فرهنگی تدارک دیده شده در این ایام است.
منتظری تاکید کرد: اجرای پرفورمنس‌های شهری، تولید تیزر‌های متنوع با هدف معرفی کتابخانه‌های فرهنگسرا‌ها و تجهیزکتابخانه‌های فرهنگسرا‌ها در هفته کتاب محقق خواهد شد.
وی اضافه کرد: هشت روایت تا بهشت، کتاب نردبان مهارت، یک لقمه کتاب، کارگاه مادران قصه گو، برنامه یک عصریک نویسنده، کافه کتاب، کارگاه آموزشی داستان نویسی، صندلی کتاب، نذرکتاب از دیگر عناوین این پروژه است که به صورت موضوعی در فرهنگسرا‌ها و کانون‌های فرهنگی شهرداری مشهد برگزار و پذیرای مردم کتابخوان مشهد خواهد بود.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *