اخبار ویزیت مشهد

مطالبات زائرین، محور برنامه های مبداء به مبداء

photo6019214546301987380 min

در جلسه ای با حضور معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی و مسئولین معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی، طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء توسط شرکت باهشت گردشگر، اولین هلدینگ تخصصی این طرح ارائه و بررسی گردید.

مهندس منبتی، معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در طراحی و تاسیس سامانه جامع بین المللی زیارت و گردشگری مشهد مقدس (visitmashhad.com) اظهار داشت: محور برنامه ها و اقدامات این طرح مطالبات و نیازهای زائرین است و آرامش این عزیزان باید هدف اصلی و نهایی مسئولین و مجریان طرح مبداء به مبداء قرار گیرد.

وی اذعان داشت: آستان قدس رضوی در معاونت های مختلف آمادگی کامل خود را برای ارائه خدمات مطلوب و مورد پسند زائرین در موضوعات فرهنگی، رفاهی و مذهبی اعلام می دارد.

مهندس واحدی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین نیز در این جلسه اعلام کرد که شورای راهبری طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء با حضور مدیر شرکت باهشت به عنوان هلدینگ تخصصی این طرح، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، مدیران ارشد معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین، و تنی چند از مدیران سازمان های متولی زیارت و گردشگری مشهد مقدس از جمله آستان قدس رضوی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و هوایی شکل گرفته است و به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

مدیرکل رفاهی معاونت نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته طی 18 ماه اخیر در زمینه اجرای طرح مبداء به مبداء اذعان داشت که هم اکنون سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به عنوان مدیر عالی و شرکت باهشت گردشگر به عنوان مجری و هلدینگ تخصصی در این زمینه انتخاب شده اند.

فروزان همچنین با اعلام اینکه در سال گذشته قریب به 28 میلیون زائر به مشهد مقدس مشرف شده اند، اظهار امیدواری کرد که با رویکرد جدید اجرای طرح مبداء به مبداء، میزان رضایت مخاطبین این طرح به حداکثر ممکن برسد.

در ادامه مهندس نورمحمدی؛ قائم مقام سازمان همیاری شهرداری های خراسان به عنوان مدیر اجرایی طرح و مهندس دوائی؛ قائم مقام انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و هوایی به نمایندگی از دبیرخانه طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء، و آقایان توکلی و رنجبر از مدیران ارشد معاونت اماکن متبرکه آستان قدس رضوی نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه بهبود فعالیت ها و افزایش کمی و کیفی خدمات به زائرین مضجع نورانی ثامن الحجج (ع) ارائه نمودند.

 شایان ذکر است در ابتدای این جلسه، سید سعید هاشمیان؛ مدیرعامل باهشت گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته و برنامه های آتی این مجموعه در زمینه طرح مبداء به مبداء و نیز سامانه “ویزیت مشهد” ارائه نمود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *