اخبار ویزیت مشهد

مخاطبین طرح مبداء به مبداء از تخفیف در هتل های سراسر کشور بهره مند خواهند شد

رئیس جامعه هتلداران کشور در دیدار با مدیرکل امور رفاهی معاونت زیارت استانداری و مدیران انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی اعلام داشت: با هماهنگی های صورت گرفته و عقد تفاهم نامه، به زودی مخاطبین طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء از تخفیفات هتل ها در سراسر کشور بهره مند خواهند شد.

جمشید حمزه زاده افزود: در جلسه آتی انجمن های گردشگری کشور، موضوع طرح مبداء به مبداء بررسی و راهکارهای افزایش و بهبود خدمات به مخاطبین این طرح تصویب خواهد شد.

در این جلسه، مهدی فروزان؛ مدیرکل امور رفاهی معاونت زیارت استانداری خراسان رضوی اعلام کرد در 8 ماهه ابتدایی سال جاری بیش از 90 هزار نفر در قالب طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء به مشهد مقدس سفر کرده و از خدمات ویژه این طرح برخوردار شده اند.

سخنگوی ستاد تسهیلات سفر استان اظهار امیدواری کرد با عقد تفاهم نامه همکاری بین جامعه هتل داران کشور و شرکت باهشت به عنوان هلدینگ تخصصی این طرح، زمینه بهره مندی تعداد بیشتری از زوار از این طرح ویژه فراهم شود.

در ادامه مهندس نورمحمدی؛ قائم مقام سازمان همیاری شهرداری های استان و سید سعید هاشمیان؛ مدیرعامل شرکت باهشت، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های آتی این مجموعه را اعلام نمودند.

در پایان جلسه نیز آقایان ولی زاده؛ رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و قانعی؛ رئیس اتحادیه هتل داران خراسان رضوی به ایراد نقطه نظرات و برنامه های خود برای بهبود و کیفیت افزایی طرح مبداء به مبداء پرداختند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *