اخبار ویزیت مشهد

صرفه جویی 30 تا 50 درصدی در هزینه های زیارت مشهد مقدس

Main876

مدیرعامل سازمان  همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بر تلاش تمامی دست اندرکاران طرح زیارت گروهی مبدا به مبدا در جهت کاهش هزینه های زائران علی بن موسی الرضا (ع) تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، اولین جلسه کارگروه فرهنگ و زیارت سازمان همیاری صبح امروز 10 آبان ماه با موضوع بررسی و پیش بینی راهکارهای اجرای دقیق و منضبط طرح مبداء به مبداء با حضور قربان میرزایی مدیرعامل سازمان، اسماعیل نورمحمدی قائم مقام سازمان، جواد شاد مدیرکل حج و زیارت استان، محمد رضا عباس زاده معاون نظارت بر امور سرمایه گذاری و اشتغال اداره کل دفتر روستایی و شوراهای استانداری و سعید هاشمیان مدیرعامل شرکت باهشت گردشگر اولین هلدینگ تخصصی در اجرای طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء وابسته به سازمان همیاری  برگزار شد.

مدیرعامل سازمان  همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به مصوبات این کارگروه عنوان کرد: تلاش داریم با هماهنگی با سازمان های همیاری کل کشور از ظرفیتها این نهاد های توانمند در جهت معرفی این طرح و همچنین ارائه خدمات به زائران علی بن موسی الرضا (ع) استفاده کنیم.

قربان میرزایی افزود: با توجه به همکاری مطلوب اداره کل حج و زیارت استان مقرر شد با هماهنگی و همراهی این نهاد از پتانسیل بالای ادارات کل حج و زیارت کشور به عنوان نهادهای تخصصی و صاحب نظر در حوزه زیارت در جهت رونق هرچه بهتر این طرح و تسهیل در امر پرفیض زیارت دوستداران این امام همام (ع)  استفاده کنیم .

وی ادامه داد: با توجه به مشارکت و همیاری مطلوب اداره کل دفتر روستایی و شوراهای استان، این نهاد نیز تلاش خواهد تا با تشکیل شرکت های تعاونی روستایی و دفاتر خدمات زیارتی در استان ها  در جهت دعوت و جذب زائران مشتاق از روستاهای سراسر استان برنامه ریزی کند.

مدیرعامل سازمان  همیاری شهرداریهای خراسان رضوی خاطر نشان کرد: سازمان همیاری از سوی معاونت زیارت استانداری به عنوان مدیر اجرایی طرح زیارتی مبداء به مبداء، تلاش دارد با کمک این کارگروه کار سیاست گذاری، کنترل، ارزیابی، قیمت گذاری و پیش بینی راهکارهای تسهیل و تسریع در اجرا هرچه بهتر این طرح را انجام دهد.

وی بیان کرد: موضوعاتی نظیر حمل و نقل، اسکان، پذیرایی، گشت های درون شهری و بوم گردی، ارائه سوغات ارزان و با کیفیت و سوغات فرهنگی و همچنین ارائه تخفیفات در استفاده از خدمات تفریحی و رفاهی و …،  مقوله هایی  است که در سند اصلی طرح مبداء به مبداء پیش بینی و تدوین شده و با نگاه به ارائه خدمات به شکل نوین با برنامه ریزی های شرکت باهشت گردشگر سازمان همیاری از طریق سایت visitmashhad.comبه عنوان سامانه جامع بین المللی اطلاعات و خدمات زائران به مردم عزیز کشورمان خدمت رسانی خواهد کرد.

میرزایی تاکید کرد: بر اساس برآوردهای انجام شده در تمامی برنامه ریزی های این طرح تلاش می شود زائران این طرح از حدود 30 الی 50 درصد تخفیف و صرفه جویی نسبت به سفرهای مشابه باروشهای دیگر برخوردار شوند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *