اخبار ویزیت مشهد

سامانه آنلاین رزرو مبداء به مبداء در ویزیت مشهد

در دیدار مسئولین سامانه “ویزیت مشهد” و مدیرعامل سازمان همیاری با معاون استاندار خراسان رضوی مطرح شد:
سازمان همیاری شهرداری ها و مجموعه “ویزیت مشهد” می توانند در اجرای زیارت گروهی یک مجری توانمند باشد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: سازمان همیاری شهرداری ها و سامانه “ویزیت مشهد” می تواند یک مجری توانمند در اجرای زیارت گروهی باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان، محمد حسن واحدی روزگذشته در نشستی با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان که در خصوص ارائه طرح گردشگری “ویزیت مشهد” برگزار شد، اظهار داشت: تمام زیر ساخت های لازم برای طرح زیارت گروهی مبدا به مبدا آماده است، ولی این طرح در حوزه اجرا و عمل باید متحول گردد.
وی ادامه داد: بر اساس مطالعات صورت گرفته هم اکنون تعداد 9 استان در سطح کشور به عنوان استان های زائر فرصت شناسایی شده است.
معاون استاندار افزود: کشورهای ترکیه ، عراق، پاکستان و هندوستان نیز به عنوان مهم ترین کشورهایی که در زمینه اعزام زائر با خراسان رضوی وارد تفاهم شده اند.
وی گفت: زیارت آسان و ارزان برای تمام اقشار جامعه، نخستین هدفی است که با اجرای طرح مبدا به مبدا به دنبال تحقق آن هستیم.
واحدی خاطر نشان کرد: اگر زیارت گروهی به معنای واقعی کلمه در تمام کشور عملیاتی شود، شاهد تحولی عظیم در عرصه اشتغالزایی استان خواهیم بود.
وی طرح زیارتی گردشگری “ویزیت مشهد” را که از سوی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی تدوین و در حال اجراست را مفید و کاربردی عنوان کرد و افزود: با توان اجرایی موجود در این سازمان، تحقق زیارت گروهی مبدا به مبدا به معنای حقیقی کلام دور از ذهن نخواهد ماند.
معاون استاندار تاکید کرد: سازمان همیاری شهرداری ها با مسئولیت اداره کل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری و بهره جستن از توان کارشناسان مجرب و متخصص کار را به صورت سیستماتیک تا حصول نتیجه دنبال کنند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان بیان کرد:
” ویزیت مشهد” سامانه ای برای تسهیل سفر و زیارت در مشهد

مدیرعامل سازمان همیاری نیز در این جلسه گفت: طرح زیارتی گردشگری “ویزیت مشهد” به عنوان سامانه جامع اطلاعات و خدمات زائران مشهد مقدس تدوین و با مشارکت یک گروه دانش بنیان از متخصصان بخش خصوصی در حال اجرا است.
قربان میرزایی هدف از اجرای این طرح را کمک به تسهیل سفر به مشهد و زیارت زائران حرم مطهر رضوی عنوان کرد و افزود: در این سامانه تلاش می شود با ارائه 16 عنوان خدمت مختلف حوزه گردشگری در جهت تامین آرامش و رضایتمندی هرچه بیشتر گردشگران و زائران مضجع نورانی حضرت رضا (ع) حرکت کنیم.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر خدمات پیش بینی شده در این سامانه شامل معرفی حرم مطهر رضوی و اماکن گردشگری مشهد، پوشش اخبار مورد نیاز زائران، سامانه های آنلاین فروش بلیط هواپیما، بیمه مسافرتی و سوغات، رزرواسیون اماکن اقامتی، اقامتگاه های بوم گردی استان، تورهای مبداء به مبداء و … آماده بهره برداری و برای عموم در نشانی اینترنتی www.visitmashhad.com قابل دسترس است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *