اخبار ویزیت مشهد

ربات ثبت نام طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء رونمایی شد

مدیرعامل شرکت باهشت گردشگر از رونمایی ربات زیارت گروهی مبداء به مبداء با حضور مسوولان سازمان همیاری و معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، سید سعید هاشمیان گفت: این ربات کاربردی در جلسه ای که با حضور حسن واحدی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی در دفتر قربان میرزایی مدیرعامل این سازمان رونمایی شد.
وی با اشاره به اقدامات اجرایی و فنی انجام شده در این طرح عنوان کرد: علاقه مندان به استفاده از خدمات طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء در اقصی نقاط کشور می توانند با مراجعه به این ربات تلگرامی به آدرس visitmashhad_bot@ ثبت نام کنند.
وی خاطر نشان کرد: همچنین در راستای معرفی هر چه بهتر این طرح زیارتی نیز به همت واحد فناوری اطلاعات شرکت باهشت موشن گرافی این طرح نیز طراحی و تولید شده است که در این جلسه از آن رونمایی شد.
مدیرعامل شرکت باهشت گردشگر وابسته به سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، ادامه داد: طرح مبداء به مبداء با نظارت استانداری خراسان رضوی و ویژه زیارت گروهی تدوین شده است و شرکت باهشت به نمایندگی از سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی وظیفه اجرای آن را بر عهده دارد.
وی افزود: در این طرح زائران آستان مقدس رضوی می توانند با ثبت نام در سامانه visitmashhad.com از 30 الی 50 درصد تخفیف در خدمات رفاهی و تفریحی استفاده نمایند.
گفتنی است، فروزان مدیرکل هماهنگی امور رفاهی استانداری، اسماعیل نورمحمدی قائم مقام سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، ولی زاده رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی نیز در جلسه رونمایی از ربات و موشن گرافی طرح زیارت گروهی مبداء به مبداء حضور داشتند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *