اخبار گردشگری مشهد, رویدادهای مشهد

حضور هواداران در 50 درصد از ظرفیت ورزشگاه امام رضا (ع)

هواداران

50 درصد از ظرفیت ورزشگاه امام رضا (ع) برای استفاده هواداران آماده می باشد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به وضعیت زرد مشهد استفاده نیمی از ورزشگاه برای حضور تماشاگران در دیدار ایران و لبنان بلامانع است.

دکتر محمد پهلوان در خصوص مجوز ستاد کرونا بابت وضعیت حضور تماشاگران در دیدار ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد اظهار کرد: مطابق آخرین اعلام دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، اجازه داده شده ورزشگاه با ۵۰ درصد ظرفیت در اختیار تماشاگران قرار گیرد.

وی افزود: از آنجا که مشهد در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد، ستاد کرونا مجوز حضور ۵۰ درصدی تماشاگران در ورزشگاه را می‌دهد. در واقع در دیدار ایران و لبنان مسئولان برگزاری مسابقه می‌توانند نیمی از ظرفیت ورزشگاه را در اختیار هواداران قرار دهند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: فقط کسانی که ۲ دوز واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند، واجد شرایط خرید بلیط این دیدار بودند. همچنین تمام افراد باید فاقد تست مثبت کرونا باشند. در کنار این‌ها همه هواداران ملزم به استفاده از ماسک در ورزشگاه هستند و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی باید در جریان بازی رعایت شود.

پهلوان تاکید کرد: برای حضور در ورزشگاه نیاز به داشتن تست منفی کرونا نیست اما از هواداران تقاضا دارم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه داشته باشند تا مشکلی بابت شیوع ویروس کرونا به وجود نیاید.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری دیدار ایران و لبنان نخستین بازی فوتبال در مشهد است که با حضور هواداران برگزار می‌شود. از ۱۴ فروردین کشور به شرایط عادی باز می‌گردد اما باید نوع عادی‌سازی به شکلی باشد که تجربه کشورهای اروپایی در ایران تکرار نشود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *