اخبار گردشگری مشهد, جاذبه های مشهد, خدمات گردشگری مشهد, رویدادهای مشهد

برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه های وابسته آستان قدس رضوی

آستان قدس

نمایشگاه کتاب در کتابخانه هایی که وابسته به آستان قدس رضوی می باشند، برگزار میگردد.

نمایشگاه‌های کتاب ویژه ماه مبارک رمضان در کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد مقدس و شهرستان‌ها برپا شده است.

این نمایشگاه‌ها با هدف معرفی هرچه بیشتر منابع موجود در زمینه تکریم و تعظیم شعائر الهی از جمله روزه و روزه‌داری و عرض ارادت به ساحت مقدس امیر مؤمنان حضرت علی (ع) و امام حسن مجتبی (ع) در ایام ماه مبارک رمضان دایر شده است.

کتابخانه‌های امام رضا (ع)، غدیر بابا علی، مسجدالرضا (ع)، حسینیه امام رضا (ع)، مسجد پیغمبر (ص)، آیت‌الله شیخ عباس تربتی، محمدیه، قبا در سطح شهر مشهد و کتابخانه‌های امام رضا (ع) تربت حیدریه و بیرجند در شهرستان‌ها از کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی هستند که به برپایی نمایشگاه اقدام کرده‌اند.

«بهار جان‌ها»، «رمضان ماه خدا ««رمضان با قرآن»، «نسیم رمضان»، «ماه مهمانی خدا»، «بهار قرآن» و «بهار بندگی» عناوین برخی از نمایشگاه‌های کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی است که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شده است.

همچنین در این نمایشگاه‌ها منابعی همچون «شهر خدا»، «با امام در مهمانی خدا»، «در سایه‌سار رمضان»، «چگونه باید روزه گرفت»، «احکام روزه»، «اوج عروج انسان»، «مراقبات ماه رمضان»، «درس‌نامه ماه رمضان»، «ماه رمضان و انس با قرآن»، «نسیم رمضان» در معرض بازدید عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه های وابسته آستان قدس رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *