اخبار ویزیت مشهد

برنامه ویژه ای برای معرفی “ویزیت مشهد” به جامعه پیش بینی شود

photo6042008861159827465 min

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان، خواستار تدوین برنامه ویژه برای معرفی سامانه جامعه بین المللی گردشگری مشهد مقدس به جامعه شدند.

ایشان با ارزشمند خواندن اقدامات صورت گرفته این پروژه تاکنون، اعلام نمودند که سازمان همیاری نهایت همکاری را در این طرح ارزشمند داشته و در حد امکان، امکانات و تجهیزات مورد نیاز آن را فراهم می سازد.

مهندس میرزایی بیان داشتند مشارکت در طرح “ویزیت مشهد” در راستای رسالت های قانونی سازمان همیاری است و همکاری با بخش خصوصی به ویژه طرح های دانش بنیان، بخشی از فعالیت های سازمان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را تشکیل می دهد.

پیش از سخنان ایشان، آقای مهندس نورمحمدی؛ قائم مقام سازمان و آقای هاشمیان؛ مدیرعامل شرکت باهشت گردشگر، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های آتی پروژه را ارائه نمودند.

شایان ذکر است در این جلسه صمیمانه؛ مدیرعامل و قائم مقام سازمان همیاری، مدیر و معاونین موسسه توسعه گردشگری و نیز مدیرعامل و مسئول تحقیق و توسعه طرح ویزیت مشهد، نظرات و پیشنهادات خود را در راستای اجرای هرچه بهتر این پروژه اعلام نمودند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *