اخبار ویزیت مشهد

“ویزیت مشهد” بهترین ظرفیت تعامل شیعیان است

photo6042008861159827464 min

مدیرکل حج و زیارت خراسان رضوی در جلسه مشترک با عوامل پروژه سامانه جامع بین المللی گردشگری مشهد اذعان داشت: این طرح می تواند زمینه ساز تعامل و ارتباط گسترده شیعیان و حتی مسلمانان جهان باشد.

جواد شاد با اشاره به ظرفیت عظیم مشهد در جهان تشیع و علاقه عموم مسلمانان به دومین کلان شهر مذهبی جهان افزود: باید با حمایت از طرح های اینچنینی زمینه حضور مشتاقان مضجع نورانی حضرت رضا (ع) را فراهم نمود.

ایشان با اعلام آمادگی جهت حمایت همه جانبه از پروژه “ویزیت مشهد” اظهار امیدورای کرد هر چه سریعتر بخش زبان های غیر فارسی این سامانه راه اندازی گردد.

سید سعید هاشمیان؛ مدیرعامل سامانه “ویزیت مشهد” نیز ضمن تشکر از این مقام استانی بابت قبول دعوت و حضور در دفتر موسسه، حمایت های ایشان را موجب افزایش انگیزه عوامل سامانه جامع بین المللی گردشگری مشهد دانست و اعلام داشت تمام تلاش این مجموعه برای تحقق ایده ها و ملاحظات مدیرکل حج و زیارت استان به کار گرفته خواهد شد.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه، مهندس نورمحمدی؛ مشاور عالی طرح “ویزیت مشهد” زمینه های همکاری و تعامل این پروژه و اداره کل حج و زیارت استان را تبیین نموده و خواستار افزایش تعاملات فی مابین شدند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *