اخبار گردشگری مشهد

آغاز موج سفر در قالب طرح مبدا به مبدا

آغاز موج سفر در قالب طرح مبدا به مبدا

نائب رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: با پایان ماه محرم و صفر و شروع ایام غیرپیک، موج جدید سفر در قالب طرح مبدا به مبدا آغاز شده است.

فرهاد دوایی اظهار کرد: طرح مبدا به مبدا برای سفر به مشهد در ایام غیرپیک برنامه‌ریزی شده است و گروه‌های بیش از 30 نفر امکان ثبت‌نام در این طرح را دارند. وی خاطرنشان کرد: گروه‌های زیارتی معمولا از شنبه تا چهارشنبه به مشهد سفر می‌کنند و سفرها به مشهد در ایام تعطیل صورت نمی‌گیرد.در اینگونه سفرها به همت مجموعه “باهشت” (اولین هولدینگ تخصصی طرح مبدا به مبدا) برنامه‌‌های فرهنگی برای زائران درنظر گرفته شده است، تور حرم‌شناسی، دعوت به مهمانسرای حضرت و بازدید از اماکن دیدنی شهر مشهد بخشی برنامه‌های این طرح است.

نائب رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی یادآور شد: مسافران در صورتی که در قالب این طرح به مشهد سفر کنند تخفیف‌های ویژه‌ای را در حوزه حمل و نقل و اقامت در مشهد می‌گیرند و تقریبا 50 درصد در هزینه‌های سفر آنها صرفه‌جویی صورت می‌گیرد. وی خاطرنشان کرد: برای سفر روستائیان و زوج‌های جوان بسته‌های سفر برنامه‌ریزی شده است از طرف دیگر بیشتر سفرها به مشهد در ایام عید تا شهادت امام رضا(ع) صورت گرفت و در ایام پیش رو با کاهش موج سفر روبه‌رو خواهیم شد لذا برنامه‌ریزی سفر برای این زمان اجتناب‌ناپذیر است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *