اخبار گردشگری مشهد, خدمات گردشگری مشهد, رویدادهای مشهد

3 نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در مشهد

نمایشگاه بین المللی

3 نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در مشهد، با حضور استاندار بر پا شد!

این نمایشگاه مرتبط با لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، فرش ماشینی وبرپایی سه نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در مشهد موکت و کفپوش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برپا شده است.

استاندار خراسان رضوی دیشب در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: تنوع و کیفیت محصولات لوازم خانگی در این نمایشگاه‌ها حاکی از تلاش و تمرکزی گسترده از سوی تولیدکنندگان داخلی است.

یعقوبعلی نظری افزود: وجود برند‌های شناخته شده مختلف لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری و فرش بیانگر تنوع کالاها، کیفیت بالا و تنوع قابل توجه محصولات داخلی در این زمینه است.

وی گفت :صنعت لوازم خانگی با ورود به توسعه تولید داخلی میتواند در شرایط دشوار اقتصادی به خودکفایی در این صنعت نزدیک شود و با اتکا به ظرفیت‌های داخلی نیازمندی‌های مردم و بلکه نیاز‌های خارج از کشور را تامین نماید.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد نیز گفت: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، هجدهمین نمایشگاه بین المللی صوتی و تصویری و دهمین نمایشگاه تخصصی فرش، موکت و کفپوش به طور همزمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد گشایش یافته است.

علی جلوه افزود: ۱۸ هزار مترمربع از مساحت نمایشگاه بین المللی مشهد به برپایی این سه نمایشگاه اختصاص یافته است و ۱۳۰ شرکت تولیدی در زمینه لوازم خانگی، لوازم برقی، سرویس آشپزخانه، لوازم صوتی و تصویری، فرش ماشینی و کالای خواب، آخرین محصولات خود را در این نمایشگاه در معرض بازدید عمومی قرار داده اند.

وی بیان کرد: از این تعداد مشارکت کننده، ۵۹ شرکت تولیدی از استان خراسان رضوی، ۷۱ شرکت تولیدی از استان‌های تهران، اصفهان، خوزستان، هرمزگان، سمنان، آذربایجان شرقی و غربی در این نمایشگاه‌ها شرکت کرده اند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، هجدهمین نمایشگاه بین المللی صوتی و تصویری و دهمین نمایشگاه تخصصی فرش، موکت و کفپوش تا ۲۴ دیماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی مشهد دایر است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *