اخبار گردشگری مشهد

برخورد با واحدهای اقامتی غیرمجاز مشهد

سردار قادر کریمی ظهر 20 مهر 96 در همایش پلیس، امنیت و اصناف اظهار داشت: از مهمترین مشکلات در ارتباط با اصناف و اتحادیه‌ها فعالیت بدون مجوز برخی واحدهای صنفی است.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی و اتاق اصناف استان باید همگام حرکت کرده و برای رفع خلاء‌ها و ایجاد و حفظ امنیت تلاش کنند. واحدهای صنفی متخلف و فاقد مجوز سبب ایجاد مشکلات امنیتی می‌شوند و باید جلوی نابسامانی‌ها دراین حوزه را گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی گفت: فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی حاضر است برای برخورد با تخلفات در حوزه اصناف از طریق خود اصناف وارد عمل شود.

سردار کریمی با بیان اینکه از دیگر مشکلات شهر مشهد واحدهای اقامتی غیرمجاز هستند، اظهار داشت: 57 درصد مراکز اقامتی کشور در خراسان رضوی و مشهد فعالیت دارند.

وی خاطرنشان کرد: خراسان‌رضوی حدود 7 میلیون نفر جمعیت دارد که از این تعداد 3 میلیون و 700 هزار نفر در مشهد هستند و سالانه 27 میلیون زائر به مشهد می‌آیند و موضوع امنیت در استان با توجه به وجود 28 شهرستان و قومیت‌های مختلف حیاتی‌ است.

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی گفت: ارتباط بین نیروی انتظامی و اتاق اصناف مشهد محکم و قوی است و باید برنامه‌ریزی‌های برای افزایش تعامل بین پلیس و اصناف برای برقراری امنیت با مشارکت مداوم صورت پذیرد.
منبع: تسنیم

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *