اخبار گردشگری مشهد

مردم از مزایای طرح مبدا به مبدا بی‌خبرند

نایب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران مشهد:

مردم از مزایای طرح مبدا به مبدا بی‌خبرند

نایب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران مشهد گفت: متاسفانه مردم هنوز از مزایای طرح مبدا به مبدا بی‌خبرند.

مهدی آجیلیان اظهار کرد: در ایام غیرپیک که اشغال ظرفیت‌ واحدهای اقامتی به حداقل خود می‌رسد، متولیان واحدهای اقامتی به بازاریابی و ارتباط با آژانس‌های سطح کشور می‌پردازند، ضمن اینکه طرح مبدا به مبدا برای این ایام برنامه‌ریزی شده است تا مسافران در ایام غیرپیک به صورت گروهی به مشهد سفر کنند.

نایب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران مشهد یادآور شد: متاسفانه هنوز این طرح به مردم اطلاع‌رسانی نشده است و مردم از مزایا و تخفیف‌های آن بی‌خبرند و اطلاع ندارند که با طرح مبدا به مبدا می‌توانند سفر آسان و ارزانی به مشهد داشته باشند.

آجیلیان با بیان اینکه طرح مبدا به مبدا هنوز به اهداف خود دست نیافته است، افزود: اطلاع‌رسانی فقط در استان خراسان رضوی به فراگیر شدن این طرح کمک نخواهد کرد بلکه باید در سطح ملی و فراملی اطلاع‌رسانی صورت گیرد.

وی عنوان کرد: اکنون حداقل میزان اشغال واحدهای اقامتی که وجود دارد از طریق ارتباط با مبادی ورودی مانند ترمینال، راه‌آهن و فرودگاه حاصل شده است و شرکت‌های مسافرتی که در مبادی ورودی مستقر هستند با ‌واحدهای اقامتی ارتباط دارند.

نایب رئیس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران مشهد خاطرنشان کرد: در ایام غیرپیک واحدهای اقامتی غیررسمی در مشهد اقدام به پذیرش مسافر با قیمت کمتری از واحدهای رسمی می‌کنند، زیرا انها برخی از هزینه های جاری را پرداخت نمی‌کنند. البته باید اشاره کرد که یکی از نکات مثبت طرح مبدا به مبدا این است که مسافران در این طرح فقط در واحدهای اقامتی رسمی اقامت دارند و این موضوع یکی از اصول اصلی طرح به شمار می‌رود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *