اخبار گردشگری مشهد

اهدای نشان ویژه آیسسکو به مسئولان فرهنگی مشهد

نشان ویژه آیسسکو به پاس اقدامات انجام شده در سال 2017 به مسئولان فرهنگی مشهد اعطا شد.

 منطقه خراسان، نماینده آیسسکو در ایران عصر امروز در آیین افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ناشران جهان اسلام در مرکز همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی مشهد ضمن اهدای این نشان به معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی دکتر سید جواد حسینی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سید سعید سرابی، طی سخنانی عنوان کرد: با مقایسه عملکرد پایتخت‌های فرهنگی جهان اسلام به این نتیجه می‌رسیم که مشهد در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. 
 
دکتر صدری تصریح کرد: بسیار خوشحالیم که از طرف آیسسکو اعلام کنیم که مشهد در میزبانی از رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام کارهای بسیار خوبی را انجام داد.
 
وی خاطرنشان کرد: هدف از انتخاب پایتخت فرهنگی معرفی شهرهای جهان اسلام است و ما با بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که مشهد به دلیل جایگاه حرم امام رضا(ع)، وجود زیرساخت‌های فرهنگی بسیار خوب و برنامه‌ریزی بسیار خوبی که مسئولان آن انجام داده‌اند، میزبانی بسیار خوبی را در این زمینه انجام داده است.
 
نماینده آیسسکو در ایران عنوان کرد: مسئولان این رویداد گزارش بسیار خوبی را از این میزبانی به دبیرکل آیسسکو ارائه کردند که نشان از فعالیت‌های بسیار خوب این عزیزان در طول سال 2017 بوده است.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *