اخبار گردشگری مشهد, خدمات گردشگری مشهد, وضعیت جاده ها و ترافیک مشهد

11 ایستگاه جدید دوچرخه اشتراکی در مشهد

جدید

11 ایستگاه جدید برای دوچرخه های اشتراکی در شهر مشهد راه اندازی شد.

مدیر عامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد گفت: ۱۱ ایستگاه جدید سامانه هوشمند دوچرخه اشتراکی همزمان با هفته هوای پاک راه‌اندازی شد.

سید جلال‌الدین حسینی واعظ اظهار کرد: یکی از راه‌های کاهش آلودگی هوا و ایجاد نشاط و شادابی و تندرستی در شهروندان استفاده از دوچرخه در سفرهای شهری در محدوده‌های پرترافیک است؛ لذا توسعه شبکه و ایستگاه‌های سامانه هوشمند دوچرخه اشتراکی یکی از موضوعات مورد توجه مدیریت شهری است.

عضو هیات مدیره شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد با بیان اینکه در حال حاضر ۵۶ ایستگاه با حدود ۳۰۰ دوچرخه نسل چهار در نقاط مختلف شهر فعال است، اظهار کرد: از این تعداد ۳۶ ایستگاه به صورت شبانه‌روزی فعال بوده و ۲۰ ایستگاه نیز از ساعت ۶ تا ۲۰ به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد حسینی واعظ تصریح کرد: با توجه به استقبال شهروندان از سامانه هوشمند دوچرخه‌های اشتراکی و در راستای تسهیل دسترسی به ایستگاه‌ها ۱۱ ایستگاه جدید سامانه هوشمند دوچرخه اشتراکی همزمان با هفته هوای پاک راه‌اندازی شد.

مدیر عامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی ادامه داد: این ۱۱ ایستگاه در چهارراه استانداری، میدان هفت تیر، میدان دلاوران، تقاطع پیروزی خاقانی، ابتدای بولوار شهید قانع، چهارراه دانشجو، تقاطع سید رضی معلم، تقاطع صادقی ارشاد، سناباد ۶۰، پارکینگ آلتون و چهارراه شهید مدرس راه‌اندازی شده که از این تعداد ۶ ایستگاه به صورت شبانه‌روزی و پنج ایستگاه از ساعت ۶ الی ۲۰ فعال خواهد بود و شهروندان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن شهر من از این دوچرخه‌ها استفاده کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *