اخبار گردشگری مشهد, زیارت و حرم مطهر رضوی

گل های بالای ضریح امام رضا (ع) بین زائران حرم حضرت زینب توزیع می شود.

زائران

ولادت با سعادت حضرت زینب و توزیع گل های بالای ضریح حرم امام رضا میان زائران این حضرت

همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و به همت خادمان حرم مطهر رضوی ، گل‌های بالای ضریح حرم حضرت رضا (ع) بین زائران حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) توزیع می‌شود.

حسین فرجی از خیرین و خادمان بخش گل‌آرایی حرم مطهر رضوی گفت: در آستانه توزیع گل‌های بالای ضریح حرم مطهر رضوی بین زائران حرم حضرت زینب(س) ولادت با سعادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) جمعی از خادمان بارگاه منور امام رئوف برای گل‌آرایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی به سوریه مشرف شده و علاوه بر توزیع نبات متبرک، گل‌های ضریح حرم امام رضا (ع) را بین زائران توزیع خواهند کرد.

وی افزود : این خادمان همچنین در این مراسم همراه با پرچم سبز گنبد مطهر حضرت رضا (ع) ، ضریح مطهر حضرت زینب (س) را با گلاب ناب عطرافشانی خواهند کرد و در شب میلاد نیز با ۱۰۰۰ شاخه گل رز و شیرینی اهدایی از سوی خدام به استقبال زائران حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) خواهند رفت.

فرجی اضافه کرد : ۸۰ هزار شاخه گل مختلف نیز از سوی تولیدکنندگان گل سراسر کشور به سوریه ارسال شده است که ۱۰ نفر از خادمان بخش شمیم رضوان حرم مطهر رضوی در حال آماده‌سازی و تزیین ضریح‌های مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) هستند.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *