اخبار گردشگری مشهد

گردشگران قطار عقاب طلایی میهمان حرم و آرامگاه نادر و فردوسی

یوسف بیدخوری، جانشین معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی با بیان این مطلب افزود: این قطار ظهر روز گذشته به ایران در سرخس رسید، پس از انجام امور گمرکی وارد کشور شد و شامگاه سه شنبه نیز مورد استقبال مدیران گردشگری قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در قطار گردشگری عقاب طلایی از ملیت های مختلف حضور دارند، این قطار 14 فروردین وارد ایران شده و تاریخ 31 فروردین‌ماه از کشور خارج خواهد شد.

جانشین معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی با بیان این که قطار گردشگری عقاب طلایی از طریق شرکت پاسارگاد تور از اروپا از کشورهای ایتالیا، آمریکا، کانادا، استرالیا، پرو و مالزی عازم ایران شده اند، تصریح کرد: سال گذشته تعداد 4 رام قطارگردشگری وارد کشورشده‌اند و این قطار اولین قطار گردشگری است که در سال جدید وارد کشور شده است.

بیدخوری گفت: گردشگران این قطار از شهرهای مشهد، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز، تهران، کاشان، شوش و گرمه بازدید و نهایتا از طریق پایتخت کشور را ترک خواهند کرد.

وی یادآورشد: امیدواریم با اقامت گردشگران خارجی این قطارها در هتل ها و آگاهی از وضعیت امکانات مناسب اقامتی، پذیرایی در مشهد، ماندگاری بیشتری را در استان داشته باشند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *