اخبار گردشگری مشهد, آب و هوای مشهد

کاهش دمای مشهد در روز های آتی

کاهش

در روز های پیش رو دمای هوای خراسان رضوی کاهش می یابد.

کارشناس هواشناسی (آیدا فاروقی) گفت:روند کاهش دما از امروز، شنبه آغاز شده به طوری که در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه شاهد کاهش محسوس دمای هوای روزانه در سطح استان هستیم.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:روند کاهش دما از امروز، شنبه آغاز شده به طوری که در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه شاهد کاهش محسوس دمای هوای روزانه در سطح استان هستیم.دمای هوای خراسان رضوی کاهش می‌یابد

آیدا فاروقی افزود: براساس تحلیل نقشه‌های آینده‌نگری و تصاویر ماهواره‌ای، به تناوب انتظار می‌رود تا روز سه‌شنبه شاهد رگبار باران همراه با رعد و برق و در مناطق مستعد همراه با تگرگ باشیم و این در حالی است که در مناطقی از شمال و غرب استان احتمال سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.

وی ادامه داد: همچنین تا روز دوشنبه در برخی از مناطق خراسان رضوی، وزش باد به نسبت شدید تا شدید همراه با پدیده گرد و خاک را شاهد خواهیم بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته دمای شهر مشهد بین ۱۳ و ۲۸ درجه بالای صفر در نوسان بود گفت: پیش بینی می شود دمای هوای امروز مشهد در گرمترین ساعات به ۲۳ درجه بالای صفر برسد.

فاروقی افزود: در این مدت، قوچان با هفت درجه سانتیگراد بالای صفر و مه ولات با ۳۵ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب به عنوان خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط خراسان رضوی به ثبت رسیدند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *