وضعیت جاده ها و ترافیک مشهد

پارکینگ ۱۰ طبقه پرستار ۲۵ تیرماه افتتاح می شود

 

خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: یکی از معضلات ترافیکی شهرمشهد، محدوده احمد آباد، محتشمی و خیابان پرستار است که با توجه به تمرکز مطب پزشکان مشکلاتی را برای زائران و مجاوران ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: با توجه به این مشکل و کمبود پارکینگ در این محدوده احداث پارکینگ طبقاتی پرستار در خیابان احمد آباد طی چند سال گذشته در دستور کار قرارگرفت و عملیات اجرایی آن طی سه سال گذشته آغاز شد.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه پارکینگ پرستار واقع در نبش پرستار یک دارای ظرفیت پارک ۲۴۵ خودرو است، اظهارکرد: این پارکینگ در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۰ هزارمترمربع در ۱۰ طبقه احداث شده است که دو طبقه آن در زیرزمین قراردارد.

کاظمی با اشاره به هزینه ۵۶ میلیارد تومانی ساخت پارکینگ پرستار، گفت: در حال حاضرعملیات عمرانی و تجهیز این پارکینگ مراحل پایانی خود را می‌گذراند و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، تا ۲۵ تیرماه آماده بهره برداری خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به حضور مطب پزشکان در محدوده خیابان پرستار، محتشمی و .. تعداد زیادی از مردم برای درمان به این منطقه مراجعه می‌کنند که به دلیل کمبود پارکینگ با مشکلاتی روبرو می‌شوند، لذا از همشهریان عزیز تقاضا می‌شود تا حد امکان از سرویس‌های حمل ونقل عمومی استفاده کنند، تا ظرفیت پارکینگ‌ها هر چه بیشتر در اختیار افراد دارای بیماری و ناتوان که حتما باید از خودرو برای مراجعه به پزشک و بیمارستان‌های اطراف مراجعه کنند قرارگیرد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *