اخبار گردشگری مشهد, خدمات گردشگری مشهد, رویدادهای مشهد

ویژه برنامه های گرامیداشت مقام بالای بانوان

1622825 min

اجرای ویژه برنامه های به مناسبت ولادت حضرت زهرا برای گرامیداشت مقام زن در شهر مشهد

سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد به مناسبت گرامیداشت مقام زن، برنامه‌های ویژه‌ای را در سطح مناطق ۱۳ گانه اجرا خواهد کرد.

حسین باغگلی با بیان این مطلب، اظهار کرد: تقدیر از بانوان نمونه و موفق در عرصه‌های مختلف مناطق ۱۳ گانه شهرداری، جشن روز زن در مناطق ۱۳ گانه، اجرای برنامه بانوی آب و آیینه در فرهنگسرا‌های شهر و برگزاری برنامه دست بوسی فرشته‌ها در فرهنگسرای سردار سلیمانی از برنامه‌های ویژه این مناسبت خواهد بود.

وی ادامه داد: برگزاری شب شعر با موضوع ولادت حضرت زهرا (س) در منطقه طرق، برنامه‌های خیرخواهانه اجتماعی ویژه بانوان، اجرای پویش جمع آوری کمک مردمی برای آزادسازی مادران زندانی در منطقه ۱۱، تهیه بسته‌های فرهنگی و معیشتی با همکاری خیرین و اهدا به مادران اقشار آسیب پذیر و جمع آوری اقلام برای نیازمندان ویژه زنان سرپرست و سالمند از دیگر برنامه‌های سازمان فرهنگی بشمار می‌آید.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به اجرای برنامه‌های اطلاع رسانی و فضاآرایی در سطح شهر، عنوان کرد: اکران پیام فرهنگی در تلویزیون شهری از زبان شهردار و شورای شهر در راستای تکریم مقام زن، نمایش پیام‌های موضوعی در تلویزیون‌های شهری و مترو، آذین بندی ریسه و بیرق‌های فرهنگی و نورافشانی از جمله برنامه‌های ویژه فضاآرایی در سطح شهر خواهد بود.

باغگلی با اشاره به برگزاری همایش بزرگداشت قیام ۱۷ دی ماه و رونمایی از کتاب عقیله انقلاب، عنوان کرد: همچنین برگزاری مسابقات ورزشی و سرگرمی ویژه بانوان در سطح مناطق ۱۳ گانه از دیگر برنامه‌ها محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: اکران ۴۱ تصویر گرافیکی مادر شهید با همسر و فرزند شهید خود نیز در حال حاضر در سطح شهر صورت گرفته است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *