اخبار گردشگری مشهد

ورود به مشهد ممنوع

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد، سید محمدرضا هاشمی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی (کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا) ابلاغی وزارت کشور خبر داد و گفت: از ساعت اولیه اجرای این طرح در تمامی ورودی و خروجی های شهرستان مشهد و بطور ویژه در ۵ مبادی ورودی و خروجی به این شهرستان، نسبت به شناسایی افراد بومی و غیربومی و کنترل و پایش سلامت افراد انجام می شود.

فرماندار مشهد تصریح کرد: بر اساس دستوالعمل اجرایی این طرح، صرفاً ساکنین بومی مشهد مجاز به ورود به شهر بوده و ورود افراد غیرساکن و غیربومی ممنوع است.

وی در توضیح این طرح افزود: براساس طرح فاصله گذاری اجتماعی نحوه شناسایی افراد ساکن بومی با استفاده از کارت ملی، پلاک خودرو و بیمه نامه خودرو می‌باشد.

هاشمی در ادامه در خصوص تمهیدات مورد نظر در روز ۱۳ فروردین گفت: در ۱۳ فروردین امسال نیز به جهت جلوگیری از شیوع و انتقال زنجیره ویروس منحوس کرونا و عدم شکل گیری هرگونه تجمع، ورودی کلیه تفرجگاه های داخل، بیرون شهر و پارک ها مسدود است.

فرماندار مشهد اظهار داشت: بهترین و مطمئن ترین راه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندن است. لذا از تمام همشهریان عزیزم استدعا دارم تا با رعایت این موضوع به قطع زنجیره ویروس کرونا کمک نمایند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *