اخبار گردشگری مشهد

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی در مشهد

Namayeshgah min

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی در شهر مشهد

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی همزمان با دهمین نمایشگاه تخصصی نوشیدنی‌ها، صنایع و ماشین آلات وابسته‌، چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ماشین‌آلات صنایع‌غذایی و همچنین نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

علی جلوه در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز، ۲۶ دی ماه لغایت ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه افزود: در این دوره از نمایشگاه تعداد ۱۴۰ شرکت داخلی و دانش‌بنیان حضور خواهد داشت. همچنین تعداد ۲۰‌ شرکت نیز در قالب نمایندگی کشورهای خارجی حضور داشته و به ارائه و معرفی محصولات خود می‌پردازند.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به حوزه فعالیت شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه عنوان کرد: در این دوره از نمایشگاه شرکت‌کنندگان از حوزه‌هایی همچون تولیدات صنایع غذایی، ماشین‌آلات صنایع غذایی،چاپ و بسته‌بندی و همچنین ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی حضور خواهند داشت.

جلوه به برگزاری جلساتی با حضور هیات‌های خارجی در طول برگزاری نمایشگاه اشاره و تصریح‌ کرد: در خلال برگزاری این نمایشگاه جلساتی با هیات‌های تجاری و روئسای اتاق بازرگانی دیوانیه و دیالی عراق برگزار و هیات‌های خارجی از کشورهای اندونزی، افغانستان، عراق، ترکمنستان و پاکستان از این نمایشگاه بازدید خواهد شد.

وی ادامه‌ داد: این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده و در مبادی ورودی هر سالن سلامت بازدیدکنندگان از طریق دستگاه‌های تب سنج‌ مورد بررسی قرار خواهد گرفت‌. همچنین مسیرهای رفت و آمد بازدیدکنندگان نیز به طور مداوم ضدعفونی می‌شود.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: به همین منظور علاقه‌مندان و متخصصان کشور می‌توانند از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ الی ۲۰ با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد از این نمایشگاه بازدید کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *