اخبار گردشگری مشهد

نظارت 50 بازرس بر عملکرد تاسیسات گردشگری

احمد دیناری اظهار کرد: در ایام نوروز نظارت بر فعالیت هزار و 800 مرکز گردشگری اعم واحد اقامتی، دفتر خدمات مسافرتی، واحد پذیرایی میان‌راهی و … از طریق 50 بازرس انجام خواهد شد.

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد عنوان کرد: همچنین پیش‌بینی می‌شود که 25 هزار بازدید نظارتی از صنف‌های مختلف مرتبط با خدمت‌رسانی در ایام نوروز از طریق 250 بازرس رسمی و 200 بازرس افتخاری انجام گیرد.
 
دیناری با اشاره به مصوبات جلسات ستاد خدمات سفر استان گفت: پیش‌بینی شده است که نمایشگاه فروش بهاره از 13 تا 20 اسفندماه سال جاری برپا شود، تدارک 2 هزار و 500 تن گوشت مرغ، 100 تن گوشت قرمز نیز از مهم‌ترین برنامه‌ریزی‌های کمیته نظارت و تنظیم بازار ستاد خدمات سفر استان است.
 
رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد گفت: آمادگی لازم در دستگاه‌های مختلف و کمیته‌های یازده‌گانه ستاد انجام گرفته تا نوروز خوب و بدون مشکلی را برای زائران و مجاوران در مشهد رقم زنیم.
 
وی افزود: همچنین باید اشاره کرد که کمیته نظارت بر نمازخانه‌های میان‌راهی و سرویس‌ها از 10 اسفندماه با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، نظارت خود را آغاز می‌کنند و بازدیدهای خود را به صورت مستمر انجام می‌دهند.
 
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *