اخبار گردشگری مشهد, وضعیت کرونا در مشهد

مشهد در وضعیت زرد کرونایی

وضعیت زرد

شهر مشهد و اکثر شهر های استان خراسان رضوی در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی،مشهد و بیشتر شهرهای استان در وضعیت زرد است.

دکتر محمد پهلوان افزود: بردسکن، بینالود، تایباد، تربت جام، تربت حیدریه، چناران، خلیل آباد، خواف، خوشاب، درگز، رشتخوار، زاوه، سبزوار، سرخس، صالح آباد، فریمان، قوچان، کلات، گناباد، مشهد و مه ولات در وضعیت زرد قرار دارند و هیچ شهری در شرایط قرمز نیست.مشهد و بیشتر شهرهای خراسان رضوی در وضعیت زرد کرونایی است

وی ادامه داد: این در حالیست که به تازگی فقط سه شهر کاشمر، کوهسرخ و نیشابور در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفتند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر فقط ۳۰۷ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند.

دکتر محمد پهلوان افزود: همچنین در یک روز گذشته ۱۳۳ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند که از این تعداد ۱۰۲ نفر در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری شدند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد از عموم مردم خواست با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، اجتناب از دورهمی ها، استفاده از ماسک و تکمیل واکسیناسیون مدافعان سلامت را در مهار این همه گیری بیش از پیش یاری بکنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *