زیارت و حرم مطهر رضوی

مسیرهایی تازه برای زیارت در روضه منوره

2956047 min

مدیر عالی حرم مطهر رضوی گفت: از پیش از ماه محرم و با دستور تولیت آستان تسهیل زیارت در روضه منوره رضوی قدس رضوی، برنامه‌ریزی جدی برای تسهیل زیارت حرم مطهر رضوی آغاز شد اما قرمز شدن وضعیت کرونایی مشهد از یک سو و تشرف گسترده زائران دهه آخر صفر سبب شد اجرای طرح‌های جدید منطبق با شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به زمان مناسب موکول شود.
محمدمهدی برادران افزود: اما در حال حاضر با عبور از این دوره و زرد شدن وضعیت وضعیت کرونایی مشهد، آستان قدس رضوی، مسیرهای جدیدی برای تشرف عموم زائران به روضه منوره رضوی ایجاد کرده است تا همه عاشقان حضرت رضا(ع) بتوانند از فاصله نزدیک‌تر، زیارت خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: در تمام ماه‌های سپری شده از شرایط کرونایی، آستان قدس رضوی لحظه‌ای برای تسهیل بیشتر زیارت زائران درنگ نکرده و تمام توان خود را برای این مهم به کار گرفته است.
مدیر عالی حرم مطهر رضوی افزود: نکته مهم در این خصوص، تبعیت کامل از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات تولیت معزز آستان قدس رضوی درباره پیروی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بوده که همواره مد نظر قرار داشته است.
برادران ادامه داد: تمام تلاش خادمان زائران در حرم مطهر رضوی، تسهیل زیارت است و امیدواریم به زودی با رهایی از شر ویروس منحوس کرونا، بتوانیم همانند گذشته در تمامی فضای روضه منوره میزبان حضور پرشور زائران حضرت باشیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *