وضعیت جاده ها و ترافیک مشهد

محدودیت های ترافیکی در محدوده حرم مطهر رضوی

 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: به مناسبت فرارسیدناجرای محدودیت ترافیکی در محدوده حرم مطهر رضوی سالگرد رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع)، طرح ترافیکی محدودیت تردد و توقف در محدوده حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز (دوشنبه) اجرا می‌شود.
سرهنگ حمیدرضا دهنوی افزود: در این راستا تردد خودرو در مسیر‌های میدان شهدا به سوی حرم مطهر رضوی، میدان شهید گمنام به سوی بلوار طبرسی، مسیر پنجراه به سوی خیابان نواب صفوی، تقاطع چهاراه دانش و شهید اندرزگو تا میدان بیت‌المقدس و میدان بسیج تا حرم مطهر رضوی ممنوع است.
وی گفت: از ساعت ۲۴ امشب توقف خودرو در این محدوده‌ها ممنوع است و این مسیر‌ها پاکسازی می‌شوند و علاوه بر آن توقف در زیرگذر حرم مطهر رضوی نیز ممنوع است.
سرهنگ دهنوی افزود: نیرو‌های راهنمایی و رانندگی در ورودی‌های مشهد از مسیر‌های بزرگراه پیامبر اکرم (ص)، بزرگراه سلسله‌الذهب و مسیر ورودی کلات به مشهد حضور دارند تا در صورت حضور زائران پیاده، امنیت و ایمنی آن‌ها را در طول مسیر برقرار کنند.
سرهنگ دهنوی ادامه داد: همچنین با توافق سازمان اتوبوسرانی مشهد، تعدادی اتوبوس برای انتقال زائران پیاده از حومه مشهد به داخل شهر از صبح فردا در نظر گرفته شده است.
وی گفت: طرح محدودیت ترافیکی تا جمعه شب ادامه دارد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *