وضعیت کرونا در مشهد, اخبار گردشگری مشهد

قدردانی از بانوان مدافع سلامت مشهد

مدافع سلامت

تقدیر از بانوان مدافع سلامت در طی مراسمی در شهر مشهد، با حضور مسئولان استانی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در این مراسم گفت: بخش عمده وظیفه تقدیر از مدافعان سلامت در مشهد شما مدافعان سلامت، اندیشه ورزی است، در دوسال اخیر بسیاری از اساتید پزشکی به موقعیت‌های بالای تجربی در اندیشه ورزی رسیدند.

آیت الله سید احمد علم الهدی با اشاره به اینکه آنچه به مردم اطمینان می‌دهد، حرکت‌ها و تحقیقات علمی است، افزود: اقداماتی که قضایای علمی و درمانی را وارد حرکت‌های حاشیه ساز و فعالیت‌های شارلاتان گری سیاسی می‌کند، نه تنها بی ارزش، بلکه خائنانه است، این حرکت خیانت به جان مردم است.

وی گفت: واکسن یک واقعیت علمی است که اثر گذاری خودش را در جامعه نشان داده، اگر کسی در مقابل واکسن حرف علمی دارد، باید این حرف را در معاهد علمی بیان کند.

امام جمعه مشهد افزود: اساتید دانشگاه ما در دانشگاه علوم پزشکی با تحقیقات شان بر پویا سازی دانش تلاش می‌کنند.
آیت الله علم الهدی افزود: در هرروزی ۱۲۰ خانواده داغدار می شوند، ۱۲۰ موقعیت زیر و رو می‌شود؛ در این شرایط نمی‌توان گفت متصدیان درمان و بهداشت بی تفاوت بمانند، مردم قتل عام شوند، چون که بنظر فلان آدم رسیده که واکسن اشکال دارد، اگر مسیر و راه حل درست‌تر را می دانید آن را علمی پیشنهاد بدهید.

وی گفت؛ مردم را گمراه کردن و در چنگال بیماری انداختن به صرف تخیل و حدس و گمان که واکسن نزنند، نهایت بی انصافی است، این افراد واقعا اقداماتشان رنگ خیانت دارد، خیانت به بشریت جامعه و افرادی که در مسیر ابتلا به بیماری هستند. مسئولان اجرایی و امنیتی باید افراد منحرف را از میدان به در کنند.

در این مراسم که با حضور نظری استاندار خراسان رضوی، امیر آذریان فرمانده ارتش شمالشرق، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و صد‌ها تن مدافع سلامت برگزار شد، از بن کارت رفاه مدافع سلامت رونمایی شد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *