اخبار گردشگری مشهد, خدمات گردشگری مشهد

شروع فعالیت نخستین مرکز طب تسکینی (هاسپیس) در مشهد

طب

مرکز طب سنتی (هاسپیس) در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد.

نخستین مرکز طب تسکینی (هاسپیس) کشور در مشهد ویژه بیماران صعب‌العلاج پروفسور سید رضا خطیب، جراح مغز و اعصاب ایرانی به تازگی کار خود را آغاز و بیمار پذیرش کرد.

مدیر عامل بنیاد خیریه دکتر سید رضا خطیب روز چهارشنبه با بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران گفت: مرکز طب تسکینی هاسپیس (Hospice) به همت بنیاد خیریه دکتر خطیب برای اولین بار در مشهد احداث شد و اکنون شاهد ارائه خدمت به بیماران صعب العلاج در این مرکز هستیم. 

سید احمد خطیب افزود: این مرکز در بنایی به وسعت پنج هزار و ۵۰۰ متر مربع و با نوع معماری ایرانی ساخته شده است، تا مراجعه‌کنندگان به این مرکز در کمال آرامش خدمات بهداشتی و درمانی خود را دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه شبیه این مرکز در ۱۸۰ کشور جهان در حال ارایه خدمت به بیماران صعب‌العلاج است گفت: آخرین امکانات تجهیزات و دستاوردهای درمانی در این مرکز بدون دریافت خدمت از دولت و سایر نهادها با هزینه‌ چهار میلیون دلار فراهم شد.

مدیر عامل بنیاد خیریه دکتر سید رضا خطیب افزود: خدمات ارایه شده به بیماران با توصیه پزشکانی صورت می‌گیرد که شرایط بیمار را گذر از دوران حاد و عدم امکان سایر درمان‌ها تشخیص دهند.

خطیب گفت: خانواده های نیازمند نیز طبق توصیه واحد مددکاری خدمات را به صورت رایگان در حال دریافت هستند.

او افزود: همچنین افراد می‌توانند در منزل خود و به صورت ۲۴ ساعته خدمات درمانی و پزشکی را با حضور متخصصان داخلی، گوش حلق و بینی، اورولوژی، عفونی، دندانپزشکی و خدمات پرستاری دریافت بکنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *