اخبار گردشگری مشهد, جاذبه های مشهد

سینمای مشهد در میان 10 سینمای پر فروش کشور

سینما

2 سینمای مشهد در میان 10 سینمای پر فروش ایران قرار گرفتند.

پردیس‌های سینمایی هویزه و اطلس مشهد جزو ۱۰ سینمای پرفروش کشور در یک ماه اخیر قرار گرفتند.

بر اساس اعلام سامانه فروش بلیت سینما تیکت، پردیس سینمایی هویزه مشهد با یک میلیارد و ۵۳ میلیون و ۱۱۵ هزار تومان فروش به عنوان چهارمین سینمای پرفروش کشور در یک ماه اخیر انتخاب شده است. همچنین پردیس سینمایی اطلس مشهد با ۶۱۲ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان در رده نهم پرفروش‌ترین سینماهای کشور در یک ماه اخیر قرار گرفته است. در این جدول فروش پردیس سینمایی کورش تهران رتبه اول، پردیس سینمایی ایران‌مال رتبه دوم و مجموعه سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز رتبه سوم فروش بلیت در کشور را به خود اختصاص داده‌اند.

از دیگر سینماهای پرفروش این جدول نیز می‌توان به پردیس سینما آزادی، پردیس سینمایی ملت، پردیس سینمایی ساحل اصفهان، پردیس سینمایی چارسو و سینما فرهنگ تهران اشاره کرد.

به گزارش ایسنا پس از تسریع واکسیناسیون سراسری کووید ۱۹ و بهبود نسبی شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونا فیلم‌های جدید و گاه پرمخاطبی در سینماها اکران شد و مردم دوباره به صورت تدریجی در حال بازگشت به سالن‌های سینما هستند. بعد از موفقیت برخی فیلم‌های از نظر فروش، تهیه‌کنندگان فیلم‌های دیگری نیز به اکران فیلم‌های خود رضایت داده‌اند و در لیست اکران قرار گرفته‌اند.

در حال حاضر فیلم‌های سینمایی دینامیت، درخت گردو، قهرمان، گشت ارشاد ۳، حکم تجدیدنظر، آپاچی پوست، تومان، منصور، کله‌پوک، گیسوم و سیاه‌باز در سینماها در حال اکران هستند. همچنین در روزهای آینده فیلم‌های آتابای، رمانتیسم عماد و طوبا و شهر گربه‌ها نیز به لیست اکران سینماهای کشور اضافه خواهد شد.

لیست سینماهای پرفروش در یک ماه گذشته در تصویر زیر قابل مشاهده است که میان آن نام و میزان سینماهای هویزه و اطلس مشهد نیز به چشم می‌خورد.

سینما

لیست 10 سینمای پرفروش کشور

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “سینمای مشهد در میان 10 سینمای پر فروش کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *