اخبار گردشگری مشهد

توقف اتوبوس های سفیران گردشگری تبریز 2018 در ایستگاه مشهد

 نادر مصطفایی، کارشناس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و مدیر پروژه کاروان سفیران گردشگری تبریز 2018 در این باره گفت: این کاروان پنجم اردیبهشت هم زمان با حضور ریاست جمهوری در تبریز به مقصد استان های کشور حرکت خود را آغاز کرد و مشهد ایستگاه دهم این کاروان است.

وی افزود: شعار ما «ایران فراتر از انتظار» است و هدف ما نیز شناساندن پتانسیل ها و ظرفیت های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و غربی و به ویژه تبریز است.
 
مصطفایی با بیان این که هنرمندان از دو استان آذربایجان غربی و شرقی در این کاروان حضور دارند، تصریح کرد: این اتوبوس به فروشگاه تبدیل شده است و محصولات هنری، صنایع دستی و سوغات تبریز عرضه و به فروش می رسد که 7 برند معروف نیز حضور دارند.
 
کارشناس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی درباره استقبال مردم از این کاروان‌ها اظهار کرد: استقبال از این کاروان خوب بوده است، البته مشهد را باید مستثنی کنیم چرا که استقبال خارج از تصور و انتظار بود.
 
وی درباره بازگشت این کاروان به تبریز گفت: کاروان سفیرانگردشگری تبریز 2018، پنج ایستگاه دیگر نیز دارد که پس از حضور در 5 استان دیگر 27 اردیبهشت به تبریز بازخواهد گشت.
 
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *