اخبار گردشگری مشهد, خدمات گردشگری مشهد, رویدادهای مشهد

روز وکیل و مشاوره حقوقی رایگان 47 وکیل در مشهد!

حقوقی

تعداد 47 وکیل در شنبه 7 اسفندماه به مناسبت روز وکیل مشاوره حقوقی رایگان می دهند.

مدیر روابط عمومی کانون وکلای خراسان گفت: همزمان با سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری و روز وکیل مدافع، ۴۷ وکیل در خراسان رضوی مشاوره حقوقی رایگان می‌دهند.

سیدمحمد طوسی عنوان کرد: در روز شنبه، هفتم اسفندماه، همزمان با سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری و روز وکیل مدافع، کانون وکلا طرح مشاوره حقوقی رایگان را اجرا می‌کند. شهروندان مشهدی و برخی از شهرستان‌ها می‌توانند در این روز از مشاوره رایگان وکلا بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: طرح مشاوره حقوقی رایگان، در روز شنبه هفتم اسفندماه، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در محل دفاتر وکلایی که اعلام آمادگی کردند، برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی کانون وکلای خراسان اظهار کرد: این طرح در راستای گرامیداشت روز استقلال کانون وکلا و وکیل مدافع اجرا می‌شود و ۴۷ وکیل اعلام آمادگی کردند. این وکلا در ساعات اعلام شده، پاسخگوی مراجعان هستند.

وی بیان کرد: برای بهره‌مندی از این طرح نیازی به ثبت‌نام اینترنتی نیست و شهروندان در روز شنبه و در ساعات اعلام شده، می‌توانند به دفاتر وکلا مراجعه کرده و از مشاوره حقوقی رایگان بهره‌مند شوند. این طرح فقط حضوری است و وکلا پاسخگویی تلفنی ندارند.

طوسی در خصوص مشاوره رایگان وکلا در طول سال گفت: کانون وکلا در واحد معاضدت، در روزهای شنبه الی چهارشنبه در کل سال، در محل کانون، برای افرادی که امکان گرفتن وکیل یا مشاور را ندارند، مشاوره رایگان دارد.

نام وکلای شرکت کننده در این طرح و و آدرس دفاتر آن ها را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

62190580

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *