سوغات مشهد, مجله سوغات

خواص روغن رویش مو

roghan moo min

با خرید روغن مو می توانید موهای خود را تقویت و پر پشت تر کنید امروزه بسیاری از خانم ها به دنبال راه حل های طبیعی برای تقویت مو ، ابرو و مژه های خود هستند .برخی از خانم ها از این موضوع ناراضی هستند که در گذشته مو ، ابرو و مژه های بسیار پر پشتی داشتند اما الان این چنین نیست ما این امید را به شما می دهیم که اصلا جایه نگرانی نیست و راه های بسیاری وجود دارد که باز موهای خود را مثل روز اول کنند . متاسفانه گاهی پیش می آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می دهند و بعضی قسمت های شان خالی می شوند و به همین دلیل دیگر نمی توان آنگونه که زیباست آن ها را حالت داد . اما راه هایی وجود دارد که می توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت .

معمولا بین ۶ تا ۸ هفته طول می کشد که ابروها مجدد شروع به رشد کنند اما بسیار پیش می آید که دوست داریم ابروها زودتر پر شوند و موهای آن سریع تر رشد کنند، در این مواقع استفاده از راه حل های طبیعی شاید مطمئن ترین کار باشد. البته باید قبل از استفاده از این را ه حل ها مطمئن باشیم که کم شدن موها به دلیل بیماری و مشکل خاصی نیست.

 

این روغن بهترین نوع روغن برای مو ها است . مو یکی از ویژگی‌های زیبای هر فرد است و البته بر روی ظاهر ، اعتماد به نفس و یا حتی ویژگی‌ های شخصیتی‌ اش هم تاثیر می‌ گذارد . اگر فردی را می‌ بینید که مو های سالم و درخشانی دارد و درست در همان زمان از مو های آسیب‌ دیده خودتان نا امید می‌ شوید ، باید بدانید که وقت آن است که به موهای خود بیشتر برسید ! موها به دلیل قرار گرفتن در معرض حرارت ، مواد شیمیایی ، انواع رنگ مو و … نیاز به مراقبت زیادی دارند تا بتوانند وضعیت سالم خود را حفظ کنند و اینجاست که روغن مو قهرمانانه وارد می‌ شود .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *