اخبار گردشگری مشهد

خطوط فعال اتوبوسرانی مشهد

۲۷ خط شهری اتوبوسرانی  که با تصویب شورای شهر از اول اردیبهشت در دو شیفت به صورت محدود فعال می‌شوند شامل خط یک بی. آر. تی از مبدأ پایانه امام رضا (ع) تا مقصد پایانه طبرسی، خط ۳ بی. آر. تی از مبدأ شهرک شهید باهنر و پایانه مصلی تا مقصد انتهای امامیه و پایانه الهیه، خط ۲ تندرو از مبدأ پایانه خواجه‌ربیع تا مقصد پایانه انقلاب اسلامی، خط ۳ تندرو از مبدأ پایانه الهیه تا مقصد پایانه شهید مفتح، خط ۴ تندرو از مبدأ پایانه الهیه تا مقصد پایانه امام رضا (ع)، خط ۸ تندرو از مبدأ پایانه انقلاب اسلامی، میدان آزادی تا مقصد پایانه انقلاب اسلامی، خط ۹ تندرو از مبدأ پایانه انقلاب اسلامی، پل فجر تا مقصد پایانه انقلاب اسلامی، خط ۱۰ با مبدأ پایانه غدیر تا مقصد پایانه وکیل آباد، خط ۱۴.۱ از مبدأ پایانه الهیه تا مقصد پایانه آزادی، خط ۲۲.۲ از مبدأ پایانه گردشگری تا مقصد پایانه انقلاب اسلامی، خط ۲۸.۱ از مبدأ پایانه مصلی تا مقصد پایانه فلسطین، خط ۳۷.۱ از مبدأ پایانه شهید مفتح تا مقصد پایانه فلسطین هستند.

103610 413

 

همچنین خط ۳۸ از مبدا پایانه خواجه‌ربیع تا مقصد کوهسنگی، پایانه زکریا، خط ۴۱ از مبدا نیزه تا مقصد همت‌آباد-طرق، خط ۴۹ از مبدا پایانه شهدا تا مقصد شهرک مهرگان، خط ۵۷ از مبدا گلشهر تا مقصد پایانه شهید هاشمی‌نژاد، خط ۷۱.۱ از مبدا پایانه انقلاب اسلامی تا مقصد شهرک ابوذر-پایانه صبا، خط ۷۶ از پایانه انقلاب اسلامی تا مقصد قائم-بوتان، خط ۸۸ از مبدا پایانه خواجه‌ربیع تا مقصد پایانه آزادی، خط ۸۹ از مبدا پایانه الهیه تا مقصد پایانه فلسطین، خط ۹۸.۱ از مبدا پایانه آزادی تا مقصد سرافرازان خط ۲۰۵ از مبدا پایانه فردوسی تا مقصد سه راه فردوسی و خط ۷۰۱.۱ از مبدا پایانه انقلاب تا مقصد ایوان طرق به شهروندان خدمات رسانی خواهند داشت.

ضمن اینکه خط ۱۰۴۳ از مبدأ شهید قربانی تا مقصد پایانه شهید هاشمی‌نژاد، خط ۱۰۹۴ از مبدأ انتهای شاهد تا مقصد انتهای بلوار لادن، خط ۱۰۹۶ از مبدأ انتهای طوس ۹۱ تا مقصد انتهای بولوار لادن، خط ۱۵۰۶ از مبدأ انتهای کریم آباد تا مقصد بولوار شارستان نیز از اول اردیبهشت فعال خواهند بود.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *