اخبار گردشگری مشهد, وضعیت کرونا در مشهد

خدمات واکسیناسیون آستان قدس رضوی و قدردانی جامعه پزشکی از این حوزه

جامعه پزشکی

تشکر و تقدیر جامعه پزشکی از آستان قدس رضوی برای ارائه ی خدمات واکسیناسیون

بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی از مجموعه آستان قدس رضوی در حوزه واکسیناسیون عمومی به‌ویژه در حاشیه شهر مشهد تقدیر کرد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در حاشیه این مراسم به در جمع تقدیر بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی از خدمات آستان قدس در حوزه واکسیناسیون خبرنگاران گفت: در جریان واکسیناسیون حاشیه شهر مشهد که از تیرماه سال جاری به‌صورت رسمی آغاز شد، بیش از ۱۰۰ گروه پزشکی در ۸ پهنه حاشیه شهر مشهد بسیج و اقدام به واکسیناسیون عمومی کردند.

دکتر محسن ذاکریان افزود: بر اساس تأکیدات تولیت آستان قدس رضوی این مجموعه، برای خدمت به مردم و کمک به نظام بهداشتی و درمانی کشور در حوزه‌های موردنیاز وارد میدان شد و در کنار کمک‌های دارویی و توزیع تجهیزات پزشکی برای پیشگیری از ابتلای شهروندان به کرونا، هزینه واکسیناسیون در حاشیه شهر مشهد را قبول کرد.

وی گفت: در این چند ماه پشتیبانی، پرداخت هزینه، اعزام نیروی انسانی، تهیه ملزومات پزشکی و تجهیزات پزشکی و همچنین سایر هزینه‌ها توسط مجموعه آستان قدس رضوی انجام گرفت.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی افزود: مردم حاشیه شهر مشهد در این مدت از حمایت‌های مناسب و در خور توجه آستان قدس رضوی برخوردار شدند و درصد قابل‌توجهی از مردم دو دز واکسن را دریافت کردند؛ این اتفاق خوب را مرهون حمایت‌ها، توجهات و پشتیبانی آستان قدس رضوی هستیم.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *