اخبار گردشگری مشهد

فراخوان حکیم ابوالقاسم فردوسی به زودی منتشر می‌شود

هادی بختیاری اظهار داشت: فراخوان‌هایی در طول سال، به مناسبت‌ها و رویدادهای مختلف منتشر خواهد شد تا هنرمندان ایده‌های خود را مطرح کنند. با توجه به اینکه روز بیست و پنجم اردیبهشت ماه روز بزرگداشت فردوسی نام نهاده شده، طی هفته آینده فراخوان فردوسی منتشر خواهد شد و از هنرمندان دعوت می‌شود به منظور معرفی چهره فاخر حکیم ابوالقاسمفردوسی و بزرگداشت جایگاه این شاعر نام‌آور طرح‌ها و ایده‌های خود را ارائه کنند.

وی با تاکید بر اینکه در نوروز 97 ایجاد نشاط و شادابی در دستور کار قرار داشت، بیان کرد: توجه به برگزاری رویدادهایی که به زیبایی و نشاط شهر کمک کنند، در طی سال و به مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار دارد.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به تمرکز کار در ایام نوروز امسال افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم صورت می‌گیرد تا فراخوان نوروز 98 به مراتب زودتر از فراخوان نوروز امسال منتشر شود.تلاش می‌شود از موضع فکر کردن برای مردم خارج شده و کار با مردم را برای خود تعریف کنیم.

وی ادامه داد: در این زمینه در عرصه‌های مختلف، هنرمندان در کنار مدیریت شهری قرار می‌گیرند تا شهری اخلاقی، قانون مدار و با نشاط طراحی و اجرا شود. در واقع همه باهم، در کنار هم، برای شهرمان تلاش کنیم.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری، گفت: حمایت از کالای ایرانی در تبلیغات محیطی سطح شهر، برپایی جشنواره‌ها و موضوعات تئاتر دنبال می‌شود. البته در این زمینه ورود مستقیم صورت نمی‌گیرد. اما تلاش می‌شود از فعالیت‌ سمن‌های مردمی، نخبگان، هنرمندان و صاحبنظران در این عرصه حمایت کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *