اخبار گردشگری مشهد, جاذبه های مشهد, رویدادهای مشهد

حضور نیکی کریمی در اکران فیلم آتابای در مشهد

اکران

فیلم سینمایی آتابای امروز 24 آذر با حضور نیکی کریمی اکران می گردد.

اکران مردمی فیلم سینمایی آتابای با حضور نیکی کریمی، کارگردان و دانیال نوروش و مه‌لقا می‌نوش، از بازیگران این فیلم، چهارشنبه، ۲۴ آذر، در سه سینمای مشهد انجام می‌شود.

در ادامه اکران‌های مردمی فیلم سینمایی آتابای از ظهر چهارشنبه سه سینمای مشهد به این موضوع اختصاص داده شده است. بر این اساس ساعت ۱۵ اکران مردمی این فیلم در پردیس سینمایی هویزه، ساعت ۱۷:۱۵ در پردیس سینمایی اطلس و ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی ویلاژتوریست انجام می‌شود.

داستان فیلم آتابای درباره مردی میانسال به نام کاظم است که در روستای پیرکندی شهرستان خوی زندگی می‌کند.

او که دانشجوی معماری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بوده پس از یک شکست عاطفی از دانشگاه انصراف داده و به زادگاه خودش برگشته‌ است. خواهرش در جوانی خودسوزی کرده‌ است و پس از آن مسئولیت سرپرستی و تربیت پسر خواهرش با اوست.

حالا آیدین به سن نوجوانی رسیده و او خود را در تربیت او ناتوان می‌بیند و با این حال به شدت به او علاقمند است. از سوی دیگر رابطه او با دوست قدیمی‌اش به نام یحیی دچار چالش شده‌ است.

در این میان حضور ۲ خواهر که آتابای کار ساخت ویلا برای پدر آن‌ها را به عهده دارد، شرایط تازه‌ای را رقم می‌زند و او به سیما دختر بزرگ خانواده علاقه‌مند می‌شود، اما در بیان این علاقه به او تردید دارد و سرانجام این عشق… .

از بازیگران این فیلم می‌توان به هادی حجازی‌فر، سحر دولتشاهی، جواد عزتی، دانیال نوروش، یوسفعلی دریادل، مه‌لقا می‌نوش، معصومه ربانی‌نیا و میر مجید حسینی اشاره کرد.

حسین‌ علیزاده نیز موسیقی متن فیلم را ساخته و هادی حجازی‌فر نویسندگی آن را بر عهده داشته است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *