اخبار گردشگری مشهد, جاذبه های مشهد, خدمات گردشگری مشهد

حضور شهردار مشهد امروز صبح در پارک بانوان ملت

شهردار

بازدید از پارک بانوان ملت امروز صبح توسط شهردار مشهد

شهردار مشهد از معاونت خدمات شهری و معاونت فرهنگی درخواست کرد زیر نظر کمیسیون ورزش و جوانان و کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، ظرف یک ماه آینده بسته اجرایی و فرهنگی برای فضا‌های ورزشی اختصاصی بانوان چه از نظر بهسازی و چه از نظر توسعه‌ای را طراحی و تدوین کنند.

سید عبدالله ارجائی، در حاشیه بازدید سحرگاهی از پارک بانوان در بوستان ملت که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد و جمعی از مسئولان شهری برگزار شد، اظهار کرد: آسایش، آرامش و نشاط جامعه بستگی به این دارد که تمام ارکان خانواده بتوانند فضا‌های مناسبی را در سطح شهر برای ورزش و تفریح داشته باشند.

وی افزود: یکی از مشکلات ما کمبود فضای ورزشی در سطح شهر ویژه بانوان است که امیدواریم در مدت زمان معقولی تمام پارک‌های بالای پنج هکتار در مشهد را مجهز به این فضا‌ها کنیم.

شهردار مشهد الرضا علیه السلام بیان کرد: امروز سحرگاه و قبل از حضور بانوان در محدوده پارک ملت رفتیم تا از نزدیک شاهد امکانات موجود در این محل باشیم.

ارجائی خاطرنشان کرد: امیدواریم برای همه پارک‌ها در سطح شهر فضای مناسبی را اختصاص و فضا‌های گذشته را نیز ارتقا دهیم.

در پایان این بازدید سید عبدالله ارجائی، شهردار مشهد از معاونت خدمات شهری، معاونت فرهنگی، کمیسیون ورزش و جوانان و کمیسیون ویژه بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درخواست کرد تا ظرف یک ماه آینده بسته اجرایی و فرهنگی برای فضا‌های ورزشی اختصاصی بانوان چه از نظر بهسازی و چه از نظر توسعه‌ای را طراحی و تدوین کنند.

گفتنی است که این بازدید سحرگاه امروز ۴ دی ماه و پیش از حضور بانوان در پارک بانوان بوستان ملت انجام ش

.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *