اخبار گردشگری مشهد

تخـفیـف 50 تا 70 درصـدی هتل های مـشهد در اردیبهشت ماه

محمد قانعی  با بیان اینکه هم‌اکنون درصد اشغال ظرفیت‎ هتل‌های مشهد به 30 درصد و کمتر از آن رسیده است، اظهار کرد: در حال حاضر بیشتر هتل‌های مشهد 50 درصد تخفیف و تعدادی از هتل‌ها نیز 70 درصد تخفیف را برای مسافران اردیبهشت‌ ماهی درنظر گرفتند.

وی با اشاره به رزرو اینترنتی هتل‌ها گفت: رزرو اینترنتی به‌ ندرت در حال افزایش است؛ سایت اقامت 24 مورد حمایت اتحادیه است و ما امیدواریم این سایت بتواند در عرصه بین‌المللی نیز فعالیت کند، چنانکه فضای مجازی می‌تواند کمک زیادی به افزایش رزرو هتل‌ها کند.

رییس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی با اشاره به افزایش 15 درصدی اقامت در هتل‌های مشهد در ایام نوروز، گفت: میانگین اشغال در عید نوروز امسال 70 درصد بود؛ البته میزان تکمیل ظرفیت هتل‌ها در مدت کوتاهی از هفته اول نوروز به 90 درصد نیز رسید اما بعد از آن کاهش یافت، از این رو برای هفته دوم عید تخفیفات ویژه قائل شدیم.
 
شایان ذکر است زائرین محترم مشهد مقدس می توانند با مراجعه به سامانه (ویزیت مشهد) https://visitmashhad.com  و یا تماس با 05137139918 / 05137139919 از خدمات بی نظیر طرح زیارت گروهی مشهد مقدس (مبدا به مبدا) استفاده نمایند.
تخفیف های ویژه در رزرو محل اقامت، تخفیف 10 تا 30 درصدی در بلیت قطار و نیز گشت حرم شناسی رایگان، از جمله مزایای این مجموعه است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *