اخبار گردشگری مشهد, حوادث مشهد

بیشتراز 27 تن برنج تقلبی در شهر مشهد

بیشتر از 27 تن برنج تقلبی در شهر مشهد کشف شد.

کارشناس‌ مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف مقدار ۲۷ تن و ۶۰۰ کیلوگرم برنج تقلبی از یک انبار عمومی در حاشیه شهر مشهد خبر داد.

بخش‌علی بیاتی قله‌زو در این خصوص اظهار کرد: در راستای نظارت بر انبارها و مراکز نگهداری کالا ۲ محموله برنج مظنون تقلب به ترتیب ۱۵ تن و ۶۰۰ کیلوگرم و همچنین ۱۲ تن برنج از یک انبار عمومی کشف شد. علاوه بر این با دستور مقام قضایی محموله برنج‌های کشف شده در محل انبار توقیف و نمونه‌برداری از برنج‌ها انجام و نمونه‌ها جهت آزمایش به معاونت غذا داروی دانشگاه علوم پزشکی ارسال شد. نتیجه آزمایش‌ها حکایت از غیرقابل مصرف بودن این کشفیات دارد.

وی افزود: برای متخلفان به ترتیب ۲ گزارش تخلف به ترتیب به ارزش بالغ بر چهار میلیارد ریال و سه میلیارد ریال تنظیم و جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی کارشناس‌مسئول بازرسی این سازمان با اشاره به عزم جدی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در برخورد با پدیده تقلب به عنوان یکی از عوامل اصلی اخلال در نظام اقتصادی کشور از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با شماره ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *