اخبار گردشگری مشهد, حوادث مشهد

بیشتراز 27 تن برنج تقلبی در شهر مشهد

5396585 min

بیشتر از 27 تن برنج تقلبی در شهر مشهد کشف شد.

کارشناس‌ مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف مقدار ۲۷ تن و ۶۰۰ کیلوگرم برنج تقلبی از یک انبار عمومی در حاشیه شهر مشهد خبر داد.

بخش‌علی بیاتی قله‌زو در این خصوص اظهار کرد: در راستای نظارت بر انبارها و مراکز نگهداری کالا ۲ محموله برنج مظنون تقلب به ترتیب ۱۵ تن و ۶۰۰ کیلوگرم و همچنین ۱۲ تن برنج از یک انبار عمومی کشف شد. علاوه بر این با دستور مقام قضایی محموله برنج‌های کشف شده در محل انبار توقیف و نمونه‌برداری از برنج‌ها انجام و نمونه‌ها جهت آزمایش به معاونت غذا داروی دانشگاه علوم پزشکی ارسال شد. نتیجه آزمایش‌ها حکایت از غیرقابل مصرف بودن این کشفیات دارد.

وی افزود: برای متخلفان به ترتیب ۲ گزارش تخلف به ترتیب به ارزش بالغ بر چهار میلیارد ریال و سه میلیارد ریال تنظیم و جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی کارشناس‌مسئول بازرسی این سازمان با اشاره به عزم جدی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در برخورد با پدیده تقلب به عنوان یکی از عوامل اصلی اخلال در نظام اقتصادی کشور از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با شماره ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *