وضعیت کرونا در مشهد

بستری 260 بیمار بدحال کرونایی در خراسان رضوی

مسوول کارگروه اطلاع‌ رسانی بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری بودن ۲۶۰ بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان های خراسان رضویگفت: حدود ۸۰درصد از بیماران بدحال کرونایی استان خراسان رضوی، در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان‌های مشهد بستری هستند.
دکتر حمیدرضا رحیمی افزود: هم اکنون ۲۶۰بیمار بدحال کرونایی در بخشهای مراقبتهای ویژه بیمارستانهای خراسان رضوی بستری هستند که حدود ۲۰۰نفر آنان در بیمارستانهای مشهد دوران درمان را سپری می کنند.
وی بیان کرد: تعداد کل بستری‌شدگان کرونایی استان خراسان رضوی ۸۹۰نفر است که ۶۲۰نفر از آنان در بیمارستانهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد زیر درمان قرار دارند و این دانشگاه علاوه بر کلانشهر مشهد، ۱۵شهرستان دیگر استان را پوشش می دهد.
وی خاطرنشان کرد: تعداد بستری‌شدگان روزانه کرونایی استان دیروز ۲۰۶بیمار بود که نسبت به روزهای گذشته نوسان دارد و در روزهای ماقبل آن این تعداد کمتر بوده است.
وی از هم استانی‌ها خواست همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و پوشش واکسیناسیون خود و فرزندانشان را جدی بگیرند تا موج ششم کرونا را در استان خراسان رضوی تجربه نکنیم.
هم اکنون ۹شهرستان خراسان رضوی در شرایط آبی کرونایی، مشهد و ۲۱شهرستان دیگر در وضعیت زرد و ۲شهرستان استان در شرایط نارنجی قرار دارند.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *