اخبار گردشگری مشهد, جاذبه های مشهد, رویدادهای مشهد

برنامه گالری های مشهد از 24 دیماه!

گالری

لیست تمامی برنامه های گالری هایی که این هفته در مشهد برپا می شوند.

این هفته هفت گالری فعال مشهد میزبان نمایشگاه‌های نقاشی و خوشنویسی است.

نمایشگاه‌های نقاشی و خوشنویسی دگردیسی در گالری روند، کوچ در گالری هنگام، برداشت در گالری آذرنور، دلخوشی در گالری قلمروی خیال، محفل عشق در گالری رضوان، شرح شوق در گالری فردوسی و چشمه در گالری رادین در هفته پایانی دی‌ ماه ۱۴۰۰ در مشهد به فعالیت می‌پردازند.

در ادامه این نمایشگاه‌ها را معرفی خواهیم کرد.

دگردیسی در گالری روند

نمایشگاه گروهی نقاشی دگردیسی به سرپرستی آرزو محمودزاده و با آثاری از سمانه اسحاقی، سهیل خان‌بابایی، سمیرا خرمایی، لادن ذوالفقاری، کیمیا سریری، فرشته شبانی، سپیده صولتی، مرجان قربانی، آربی کشیشیان

آرزو محمودزاده و مجتبی ملایی از روز پنجشنبه، ۲۴ دی‌ ماه، در گالری روند واقع در بولوار خیام، خیابان ارشاد ۶، بین خیابان هجرت ۶ و هشت افتتاح شده و تا ۶ بهمن ۱۴۰۰ نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ خواهد بود.

کوچ در گالری هنگام

نمایشگاه انفرادی نقاشی کوچ با آثاری از حسین مولویان از ۱۷ دی در گالری هنگام واقع در در گالری روند واقع در بولوار خیام، خیابان ارشاد ۶، بین خیابان هجرت ۶ و هشت آغاز شده و تا ۲۶ دی‌ ماه ۱۴۰۰ نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه هر روز به جز شنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ است.

برداشت در گالری آذرنور

نمایشگاه انفرادی نقاشی برداشت با آثاری از مهدی امینی از روز جمعه، ۲۴ دی‌ ماه، در گالری آذرنور واقع در خیابان راهنمایی ۱۰ افتتاح شده و تا سه‌شنبه، ۲۸ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه هر اثر هنری با چند سبد کالا برای نیازمندان معاوضه می‌شود. زمان بازدید از آن عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

دلخوشی در گالری قلمروی خیال

نمایشگاه انفرادی نقاشی دلخوشی با آثاری از زهرا صالحی از پنجشنبه، ۲۳ دی‌ ماه، در گالری قلمروی خیال واقع در خیابان فارغ‌التحصیلان ۱۰، کوچه فرشیان ۵/۷ افتتاح شده و تا شنبه، ۲۵ دی‌ ماه ۱۴۰۰، ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

محفل عشق در گالری رضوان

نمایشگاه گروهی خوشنویسی محفل عشق با آثاری از فرزانه خسروی، الهه تشکری، ایمان احدی اخلاقی، تکتم اکبری، صالح طوسی، احمد روشن، آذر منصوری، لیدا عبدالله‌زاده، رباب موسوی، الهه ماهوری، یحیی میرزایی، لیلا فخارزاده، هانیه نیکونام، معصومه سیدحسینی، اعظم جهانی، زهرا اخلاقی، محسن اکبری، اکرم عباس‌زاده، لیلی طیبی، ملیحه بیات، مریم مهراد، معصومه سرائی، منور استوار

فهمیه هوشمند، مریم شکفته، راحله رجبلو، حمید صرافان، کوروش خزائی، آسیه طاهونچی، اکبر کشمیری، سیده زینب حسینی، زهرا اشرفی، محمد زاهدی، فرشته برزگر، فریده برادران حسینی، مهتاب آقابکی، لیلی طیبی، فهمیه شریفی، بهناز فهیده اسکندری، نجمه همایونی‌فر، رضا عسگرزاده

سمانه احسانی‌تبار و علیرضا غلامحسینیان از شنبه، ۲۵ دی‌ ماه، در گالری رضوان واقع در خیابان کوهسنگی ۱۷ افتتاح می‌شود و تا پنجشنبه، ۳۰ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.

زمان بازدید از این نمایشگاه که برگزیده‌ای از آثار هنرجویان مریم سادات موسوی از دوره ممتاز و فوق ممتاز کامل خوشنویسی است، صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۷‌ تا ۲۰ خواهد بود.

شرح شوق در گالری فردوسی

نمایشگاه انفرادی نقاشی شرح شوق با آثاری از زهرا پاشایی از روز شنبه، ۲۵ دی‌ ماه، در گالری فردوسی مجموعه فرهنگسرای جهاد دانشگاهی خراسان رضوی واقع در سه‌راه ادبیات افتتاح می‌شود و تا چهارشنبه، ۲۹ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه که آثار آن با آبرنگ نقاشی شده، عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

چشمه در گالری رادین

نمایشگاه انفرادی نقاشی چشمه با آثاری از امیرحسین بوژآبادی از جمعه، ۲۴ دی‌ ماه، در گالری رادین واقع در بولوار سجاد، خیابان حامد جنوبی ۱۲ افتتاح شده و تا چهارشنبه، ۲۹ دی‌ ماه نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *