اخبار گردشگری مشهد

برنامه های هفته بسیج در خراسان رضوی

هفته بسیج

برگزاری چندین ویژه برنامه به مناسبت هفته بسیج در ششمین روز آن در خراسان رضوی

اعزام جهادگران سلامت جامعه پزشکی فریمان به مناطق کم برخوردار ویژه برنامه‌های هفته بسیج در خراسان رضوی

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریمان گفت: همزمان با هفته بسیج، جهادگران سلامت بسیج جامعه پزشکی فریمان به روستای قنداب بخش مرکزی این شهرستان اعزام شدند.

دکتر جعفری افزود: این تیم متشکل از پزشک عمومی، ماما، پرستار، کارشناس بیماری ها، دارویار و بهورز، به ۹۶نفر از اهالی این روستا و روستا‌های همجوار، خدمات بهداشتی و درمانی رایگان شامل ویزیت پزشک و ماما، مشاوره بهداشتی، غربالگری بیماری‌های قلبی و عروقی، تزریقات، تزریق واکسن کرونا و تحویل دارو ارائه دادند.

نماینده کاشمر: نام بسیجیان همیشه با محرومیت زدایی همراه است

نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ گفت: در هر کجا که اسمی از محرومان و محرومیت باشد، بسیجیان برای محرومیت زدایی در آنجا حاضر هستند.

حجت‌الاسلام نیک‌بین در همایش بزرگ اقتدار بسیج که در سالن اجتماعات امامزاده سید حمزه (ع) کاشمر با حضور پرشور بسیجیان برگزار شد، افزود: انقلاب با وجود همه توطئه‌ها، ترورها، کودتاها، جنگ ۸ساله و فتنه‌های مختلف، با تفکر بسیجی ماندگارتر هم شد.

گرامیداشت هفته بسیج در شهر نسر بخش رخ

مراسم بزرگداشت هفته بسیج در مدرسه زنده یاد فاطمه حسین پور شهر نسر بخش رخ برگزار شد.

محمود قهار رئیس اداره آموزش و پروش جلگه رخ در این مراسم به نقش و حضور پر رنگ بسیج از ابتدای تاسیس این نهاد مردمی و فعالیت آن در همه زمینه‌ها اشاره کرد و افزود: بسیج یک فرهنگ بسیار سرنوشت ساز برای استقلال و آبادانی کشور است.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *