آب و هوای مشهد, اخبار گردشگری مشهد

بارش باران از امروز عصر در خراسان رضوی

1670550 min

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر امروز با ورود یک سامانه جدید بارش‌ها در استان به شکل برف و باران آغاز می‌شود.

زهرا آهنگر زاده افزود: امروز نواحی شمالی، غربی و جنوبی خراسان رضوی با وزشیک سامانه بارشی عصر امروز وارد خراسان رضوی باد مواجه است که به تدریج از بعدازظهر امروز افزایش ابرناکی و سرعت وزش باد پیش بینی می‌شود که در برخی از نقاط همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک خواهد بود و همزمان بارش‌هایی در سطح استان آغاز می‌شود که کم و بیش تا اواخر وقت دوشنبه ادامه دارد.

وی ادامه داد: این بارش‌ها در نواحی سردسیر به شکل بارش برف و همراه با کولاک خواهد بود و در نواحی جنوبی به شکل رگبار باران با احتمال رعد و برق است.

کارشناس اداره کل هوا شناسی خراسان رضوی گفت: طی شبانه روز گذشته جوین با صفر درجه و درگز با ۲۳ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط استان بوده اند و بیشترین سرعت وزش باد نیز از سرخس با ۷۲ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

آهنگرزاده افزود: دمای هوای مشهد نیز در این مدت بین ۲ تا ۲۰ درجه سانتیگراد در نوسان بوده و امروز و امشب نیز به ۱۹ تا یک درجه بالای صفر می‌رسد و از اواخر وقت امروز تا روز سه شنبه در استان کاهش محسوس دما رخ می‌دهد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *