اخبار گردشگری مشهد, زیارت و حرم مطهر رضوی

اماکن برگزاری مراسم شب های قدر در شهر مشهد

مراسم

اماکن برگزاری شب های قدر و مراسم عزاداری در مشهد اعلام گردید.

معاون فرهنگی هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: با توجه به در پیش بودن لیالی قدر، با مشارکت تشکل‌ها و مجموعه‌های قرآنی سطح شهر مراسم احیا در فضا‌های باز برگزار خواهد شد.

یوسف اسماعیل‌زاده با بیان این خبر اظهار کرد: در ایام ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلفی در ابعاد و مکان‌های مختلف برای مخاطبین در نظر گرفته شده است که محافل قرآنی در مساجد، برنامه‌های بوستانی، افطاری ساده برای شهروندان، پویش‌های مختلف مانند مشهد مهربان، جنگ‌های شهر میهمان ماه و نمایشگاه قران از جمله این برنامه‌ها است.

وی افزود: همچنین ویژه برنامه غدیر تا قدر در منطقه ثامن نیز در حال برگزاری است که از همه شهروندان دعوت می‌کنم از این نمایشگاه بازدید کنند.

معاون فرهنگی هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: با توجه به در پیش بودن لیالی قدر، با مشارکت تشکل‌ها و مجموعه‌های قرآنی سطح شهر مراسم احیا در فضا‌های باز برگزار خواهد شد.

اسماعیل‌زاده در خصوص مکان برگزاری مراسم احیا، خاطرنشان کرد: از جمله این مکان‌ها می‌توان به میدان جانباز با مشارکت مکتب نرجس، پارکینگ شماره ۶ بوستان بهار با مشارکت جنبش فرهنگی رحیل، بوستان آلاله با مشارکت حوزه ۶ میثم، مجتمع آبی گلشن با مشارکت پایگاه بسیج شهید دیالمه، بوستان نصرت با مشارکت مسجد چهارده معصوم و حسینیه صاحب‌الامر و نبش فدائیان اسلام ۱۲ با مشارکت مجتمع فرهنگی امیرالمومنین (ع) اشاره کرد.

وی اضافه کرد: همچنین بوستان بزرگ کوهسنگی با مشارکت قرارگاه رهروان شهدا، بوستان وفا با مشارکت مسجد پیغمبر (ص)، بوستان خورشید با مشارکت هیات شهدای گمنام، بوستان نیلوفر آبی با مشارکت هیات انصار الشهدا، بوستان ملت با مشارکت هیات رزمندگان اسلام غرب مشهد و حوزه یک سلمان، جلوخان آرامگاه فردوسی با مشارکت بنیاد شهدای شاهنامه، خیابان شهید نواب صفوی ۹ با مشارکت هیات شیفتگان قاسم بن الحسین (ع) و گلزار شهدای بهشت رضا با مشارکت هیات جامعه الشهدا از دیگر مکان‌های برگزاری مراسم احیا است.

اماکن برگزاری مراسم

اماکن برگزاری مراسم

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *